B. Veikalas į varžovų krepšį įmetė 23 taškus, gynyboje atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 33 su puse žaidimo minutės (33:25) jis pataikė 3 tritaškius iš 8, 6 dvitaškius iš 9 bei realizavo abu baudų metimus.

S. Serapino sąskaitoje - 8 taškai, 3 sugriebti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir pražanga. Per 30 su puse aikštelėje praleistos minutės (30:38) jis pataikė 2 tritaškius iš 7 bei 1 dvitaškį iš 3.

23 taškus į svečių krepšį įmetė Tony's Gaffney, 12 - Chrisas Ensmingeris.

P. Čukino indėlis į pergalę - 10 taškų, 4 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, klaida ir 2 pražangos. Per 18 su puse minutės jis pataikė 1 tritaškį iš 2, 3 dvitaškius iš 4 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką nugalėtojų gretose žaidė Vaughnas Dugginsas, Louisas Campbellas (po 13 tšk.) ir Reggie's Reddingas (12 taškų).

23-ąją nesėkmę 31-osiose rungtynėse patyrė septynioliktą vietą užimantis Hageno „Phoenix“ klubas, kuriame nebuvo registruotas Žygimantas Jonušas. Hageno komanda svečiuose 47:92 (11:17, 8:31, 13:24, 15:20) pralaimėjo Frankfurto „Fraport Skyliners“ (16/15).

Čempionate pirmauja Bambergo „Brose Baskets“ krepšininkai - 28 pergalės ir 3 pralaimėjimai.