Lietuvio atstovaujamas klubas sekmadienio vakarą namie po dviejų pratęsimų kovos 92:98 (22:26, 23:16, 27:18, 12:24, 4:4, 4:10) turėjo pripažinti Vitorijos „Baskonia“ (12-11) pranašumą.

Dėl viršyto asmeninių pražangų limito pratęsimuose nežaidęs E. Mockevičius per 21 minutę pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 11 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai pralaimėtojų gretose žaidė Karvelis Andersonas, pelnęs 22 taškus. Prieš kelias dienas „Montakit“ papildęs buvęs žalgirietis Jerome'as Randle'as įmetė 7 taškus.

2016 metais „Žalgirio“ garbę gynęs 32-ejų amerikietis į Fuenlabradą atvyko iš Australijos.

„Baskonia“ klubą į sunkią pergalę vedė fantastiškai pasirodęs Tornike Shengelia. Gruzinas per 48 minutes įmetė 32 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 44 naudingumo balus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)