Didžiąją dramatiškų rungtynių dalį priekyje buvo Utenos ekipa.

Po dviejų svečių tritaškių ketvirtame kėlinyje „Ryto“ deficitas pasiekė 8 taškus – 67:75, tačiau šeimininkai sugebėjo rasti jėgų lemiamam šturmui ir priešpaskutinę minutę persvėrė rezultatą – 87:86.

Keletoje atakų paeiliui Artiomo Parachovskio jėgą po lenta išnaudoję vilniečiai likus žaisti 15 sek. pirmavo 93:91, bet progą rengti lemiamą ataką turėjo „Juventus“.

Antpuolis buvo chaotiškas. Tritaškį paskutinėmis sekundėmis metė svečių aukštaūgis Martinas Gebenas, bet tolimas šūvis nebuvo tikslus.

Arnas Butkevičius „Rytui“ pelnė 26 taškus (8/9 dvit., 1/4 trit., 7/8 baud., 13 atk. kam.) ir surinko net 36 naudingumo balus.

22 taškus (10/13 dvit., 7 atk. kam., 25 naud. bal.) prie pergalės pridėjo A. Parachovskis, 13 – Martynas Echodas, 12 – Eimantas Bendžius, 10 – Rokas Stipčevičius.

M. Gebenas „Juventus“ komandai surinko 20 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir mačą užbaigė su 25 naudingumo balais.

Tomo Dimšos sąskaitoje – 19, Aleksandro Zacharovo – 11 taškų.

Kovą po lenta vilniečiai laimėjo 40-35. Pažymėtina, kad per 40 min. „Rytas“ padarė tik 6, o „Juventus“ – 7 klaidas.

Antrosios serijos rungtynės penktadienį bus žaidžiamos Utenoje.

Šios ketvirtfinalio poros laimėtojai pusfinalyje žais su Klaipėdos „Neptūno“ – Prienų „Skycop“ serijos stipresne komanda. Pirmąjį šios serijos mačą namie klaipėdiečiai laimėjo daugiau nei įtikinamai.

LKL reguliariajame sezone „Rytas“ užėmė trečiąją vietą, o „Juventus“ finišavo 6-oje pozicijoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (80)