Rungtynių pradžioje vyko apylygė kova Stambule, tačiau tuomet iniciatyvą perėmė Ettore Messinos auklėtiniai ir nepaleido jos iki dvikovos pabaigos. Aikštės šeimininkams nepadėjo ir 23:11 laimėtas paskutinis kėlinys.

„Fenerbahče“ komandai labiausiai koją kišo klaidos – 19:12.

E. Ulanovas Stambulo komandai per 16 min. pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškis, 1/1 tritaškis), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir surinko 1 naudingumo balą.

Daug sėkmingesnės buvo rungtynės kitam buvusiam žalgiriečiui Zachui LeDay. Aukštaūgis prisidėjo daugiausiai prie „Armani“ pergalės – per 25 min. pelnė 15 taškų (3/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir surinko 20 naudingumo balų.

Fenerbahče“: Dyshawnas Pierre 16, Danilo Barthelas 13, Nando De Colo 12, Leo Westermannas 10.

Armani“: Zachas LeDay 15, Kevinas Punteris 13, Shavonas Shieldsas ir Luigi Datome po 10.

Kitose rungtynėse Maskvos CSKA (11-3) be pasigailėjimo 100:65 (20:13, 27:21, 27:15, 26:16) sutriuškino Stambulo „Anadolu Efes“ (7-7) komandą. Tai buvo 9-oji iš eilės Dimitrio Itoudžio auklėtinių pergalė.

Aikštės šeimininkai įsibėgėjo įpusėjus rungtynės, kai surengė spurtą 15:0. Viltį praradę svečiai iš Stambulo dvikovos pabaigoje atsiliko garbės nedarančiu skirtumu – 39 taškais (57:96).

CSKA laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 46:29.

CSKA: Willas Clyburnas 22, Darrunas Hilliardas 16, Nikola Milutinovas 12 (10 atk.k.), Mike'as Jamesas 11 (10 rez.p.).

„Anadolu Efes“: Vasilje Micičius 14, Bryantas Dunstonas 13, Rodrigue'as Beaubois 10.

Dvikovoje Belgrade prireikė pratęsimo, po kurio „Crvena Zvezda“ (4-10) komanda 84:90 (16:15, 21:19, 20:14, 19:28, 8:14) nusileido Berlyno ALBA (6-7) krepšininkams.

Baigiantis trečiam kėliniui aikštės šeimininkai pirmavo 55:41 ir atrodė, kad kontroliuoja situaciją, tačiau svečiai iš Berlyno sugebėjo atkurti intrigą ir išplėšti pergalę per pratęsimą.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 21, Ognjenas Dobričius 13, Johny O'Bryantas 12 (9 atk.k.).

ALBA: Maodo Lo 21, Peytonas Siva 19, Johannesas Thiemannas 13.

Po pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ praėjusią savaitę Atėnų „Panathinaikos“ (4-9) krepšininkai kovėsi kaip liūtai, tačiau dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo dar vienu pralaimėjimu.

Graikijos čempionai antradienį po dviejų pratęsimų 93:97 (15:14, 14:19, 19:23, 20:12, 11:11, 14:18) buvo priversti pripažinti Madrido „Real“ (9-5) pranašumą.

Trečiame kėlinyje Pablo Laso auklėtiniai turėjo 14 taškų pranašumą, tačiau jį netruko iššvaistyti ir paskutiniame ketvirtyje virė kova taškas į tašką.

Dviejų pratęsimų trilerį laimėjo Madrido „Real“ krepšininkai, iškovoję trečią pergalę iš eilės.

Panatinaikos“: Nemanja Nedovičius (4/9 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 7/8 baudos), Ioannis Papapetrou 18, Georgios Papagiannis 14, Benas Bentilas 13.

Real“: Walteris Tavaresas 20 (14 atk.k., 36 naud.b.), Alberto Albalde 19, Anthony Randolphas 18, Trey Thompkinsas 12, Jaycee Carrollas 11.