Starto penkete rungtynes pradėjęs D. Lavrinovičius per 21 minutę pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 7 (3 – puolime) bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 4 pražangas.

M. Anisimovas per 26 minutes įmetė 9 taškus (4/10 dvit., 1/1 baudos), sugriebė 5 atšokusius kamuolius (3 – puolime), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, suklydo 4 ir prasižengė 3 kartus.

D. Šalenga vėl nebuvo registruotas rungtynėms.

13 taškų nugalėtojams surinko Janis Strelniekas (3/4 trit.), 11 – Ricky Minardas (5/6 dvit., 5 atk. kam.), 10 – Sergejus Gorbenka (2/6 trit.).

Svečiams Andrejus Agafonovas (5 atk. kam.) pelnė 14, Klimas Artamonovas (2/2 trit.) – 10, Denisas Noskovas (2/2 trit., 3 per. kam.) – 9 taškus.

Rezultatyvaus lietuvių žaidimo „Saldus“ ekipos pergalei nepakako

Raimundo Danio ir Mindaugo Stašio atstovaujama Saldus „BK Saldus“ (9/16) komanda šeštadienį Latvijos čempionate svečiuose 74:84 nusileido Jekabpilio „BK Jakabpils (16/8) ekipai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R. Danys per 30 minučių pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 3/3 trit., 1/4 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, po 4 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.

Be keitimų žaidęs M. Stašys įmetė 12 taškų (4/10 dvit., 4/4 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, tačiau net 8 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvius žaidė tik 20 taškų surinkęs Kristis Piterniekas (5 atk. kam.).

Nugalėtojams Troy'us Barniesas pelnė 28 taškus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.