Finale Kijevo klubo jau laukia Južno „Chimik“ komanda.

Pergalingai pasibaigusiose rungtynėse D. Lavrinovičius ant parketo praleido 26 minutes, pelnė 14 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 3/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 4 kartus suklydo, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir 3 kartus prasižengė pats.

24 minutes aikštėje praleidęs D.Šalenga prie komandos pergalės pridėjo 11 taškų (1/3 tritaškis, 8/8 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį perėmė kamuolį, 5 kartus jį prarado ir išprovokavo 4 varžovų pražangas.

M. Anisimovas per 16 minučių į varžovų krepšį įmetė 7 taškus (3/4 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, išprovokavo varžovo pražangą ir 3 kartus prasižengė.

„Budivelnik“ ekipoje be lietuvių rezultatyvumu išsiskyrė DaJuanas Summersas, kurio sąskaitoje 26 taškai.

Pralaimėjusiems Kyrylas Natyažko pelnė 23, Igoris Zaitsevas – 20 taškų.

R. Butauto vadovaujamas VEF – Latvijos čempionato finale

Ramūno Butauto treniruojama Rygos VEF komanda tiesiausiu keliu žengė į Latvijos lygos čempionato finalą. Rygiečiai trečiose pusfinalio serijos rungtynėse savo aikštėje po atkaklios kovos 78:74 (21:20, 19:21, 21:22, 17:11) palaužė Jūrmalos „Jurmala/Fenikss“ krepšininkų pasipriešinimą ir serijoje iki 3 pergalių triumfavo „sausu“ rezultatu 3:0.

VEF klubą į pergalę vedė Kristapas Janičenokas įmetęs 16 taškų, Arturas Strelniekas pridėjo 14 taškų.

Pralaimėjusiems Aigaras Škelė surinko 14 taškų.

Finale Rygos klubas susitiks su „Ventspils“ ir „BK Jekabpils“ komandų poros nugalėtoju.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.