NBA čempionai išvykoje 114:106 (29:23, 30:26, 24:30, 31:27) įveikė „Lakers“ (27-26).

Prieš šias rungtynes šalia arenos buvo atidengta legendinio Kobe Bryanto statula, o „Lakers“ žaidė juodomis aprangomis, skirtomis pagerbti tragiškai prieš ketverius metus žuvusią legendą.

Tai pirmoji iš trijų planuojamų K. Byranto atminimui skirtų statulų. Ši atkartoja krepšininko gestą po mačo, kuriame pelnė 81 tašką.

Šeimininkai šiame susitikime nė karto nepirmavo, o „Nuggets“ turėjo ir 15 taškų pranašumą, bet galiausiai viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Likus žaisti dvi minutes Jaxsonas Hayesas įspūdingu bloku apsaugojo „Lakers“ krepšį nuo Peytono Watsono dėjimo greitoje atakoje, o kitoje aikštės pusėje tritaškį smeigęs Austinas Riversas atstatė pusiausvyrą – 104:104.

Vis tik tada Jamalas Murray pelnė 5 taškus iš eilės, tokią pat atkarpą surengė ir Michaelas Porteris Jr. ir 10:0 spurtavusi „Nuggets“ išsprendė nugalėtojo klausimą.

Denverio ekipai J. Murray pelnė 29 taškus (5/9 trit., 11 rez. perd., 7 atk. kam.), M. Porteris Jr. pridėjo 27 (4/7 trit., 8 atk. kam.), Nikola Jokičius – 24 (13 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Lakers“ ekipoje išsiskyrė Anthony Davisas – 32 taškai (9 atk. kam., 4 blk.), LeBronas Jamesas surinko 25 (9 atk. kam., 7 rez. perd.).