Georgio Bartzoko auklėtiniai svečiuose net 111:83 (24:21, 29:20, 28:21, 30:21) sutriuškino Atėnų „Maroussi“ (2-5) ekipą.

Į starto penketą patekęs Iggy per 23 minutes surinko 13 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 3/3 baudos) ir 4 atkovotus kamuolius.

Tiesa, didžiąją dalį savo kraičio I. Brazdeikis sukaupė ketvirtame kėlinyje, kai viskas aikštėje jau buvo aišku.

OLY gretose išsiskyrė Alecas Petersas su 25 (5/7 tritaškiai) ir Isaiah Canaanas su 23 taškais (7/9 tritaškiai). Ignas buvo trečias pagal rezultatyvumą.

Penktadienį „Olympiakos“ vyrai Eurolygos rungtynėse namuose priims Kauno „Žalgirį“.