Graikijos ekipa išvykoje 94:67 (19:25, 21:18, 27:8, 27:16) sutrypė Berlyno ALBA (3-14).

I. Brazdeikis trenerio sprendimu aikštėje nepasirodė.

Antrojo kėlinio viduryje ALBA pranašumas buvo šoktelėjęs iki 11 taškų, bet OLY sugebėjo jį nukirpti iki trijų taškų, o po pertraukos pelnė 8 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį – 48:43.

Netrukus jau Pirėjo ekipa turėjo dviženklį pranašumą – 67:51, trečią kėlinį ji laimėjo net 27:8.

Paskutinį ketvirtį svečiai pradėjo dar vienu spurtu 12:0, ėmė triuškinti ALBA, o vienu metu ekipas skyrė net 29 taškai.

„Olympiakos“ į pergalę vedė Alecas Petersas, pelnęs 23 taškus (7/7 dvit., 2/4 trit., 3/5 baud.), atkovojęs 7 kamuolius ir surinkęs 27 naudingumo balus.

OLY susitikime išdalino net 30 rezultatyvių perdavimų, 9 jų – Thomasas Walkupas.

ALBA – kitas Kauno „Žalgirio“ varžovas Eurolygoje. Mačas Kaune vyks sausio 2 d.

ALBA: Mattas Thomasas 15, Matteo Spagnolo 11, Sterlingas Brownas 10.

„Olympiakos“: Alecas Petersas 23, Nigelis Williamsas-Gossas 13, Moustapha Fallas 12, Giannoulis Larentzakis 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)