Pirėjo „Olympiakos“ (7-6) namie 77:69 (24:8, 17:21, 13:15, 23:25) įveikė Miuncheno „Bayern“ (6-7).

Pirėjo ekipa atsiliko tik pirmą mačo akimirką – 0:2, bet iškart smogė spurtu 13:0, o dar neįpusėjus mačui varžovus jau triuškino 39:18. „Bayern“ dar buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki vienženklio, bet jų viltis ketvirtojo kėlinio pradžioje numarino Aleco Peterso ir Giannoulio Larentzakio tritaškiai, vėl nutolinę šeimininkus 60:46.

I. Brazdeikis nugalėtojams per 13 minučių taškų nepelnė – prametė dvitaškį, du tritaškius ir surinko 0 naudingumo balų.

„Bayern“ vertėsi be Serge’o Ibako.

„Olympiakos“: A. Petersas (7 atk. kam.) ir Th. Walkupas (7 rez. perd.) po 14, G. Larentzakis 13, N. Milutinovas 12.

„Bayern“: C. Edwardsas 11, S. Francisco 10, N. Weileris-Babbas 9, E. Harrisas 8.

Kitame susitikime R. Jokubaičio „Barcelona“ (10-3) namie panaikino dviženklį deficitą ir 89:81 (16:19, 22:31, 25:14, 26:17) įveikė Stambulo „Fenerbahče“ (6-7).

Turkijos klubas šiame sezone laimėjo visus penkis mačus namie, tačiau išvykose patyrė jau septintą nesėkmę per 8 susitikimus.

R. Jokubaitis per 13 minučių pasižymėjo 3 taškais (0/4 dvit., 1/3 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir vakarą pabaigė su -1 naudingumo balu.

Įpusėjus rungtynėms madas Barselonoje diktavo „Fenerbahče“, kuri užtikrintai pirmavo 50:38. Vis tik po pertraukos katalonai į aikštę išėjo su visiškai kitokiu nusiteikimu gynyboje – trečią kėlinį laimėjo 25:14, sugrįžo į kovą, o netrukus ir išsiveržė į priekį.

Galutinai mačą nulaužė Tomašo Satoransky dvitaškis ir Nicolaso Laprovittolos tritaškis, prasidėjus paskutinei minutei „Barceloną“ nutolinęs 87:79. Per antrą rungtynių pusę nugalėtojai praleido vos 31 tašką.

Šiame susitikime buvo ir dar vienas lietuviškas akcentas – teisėjavo Artūras Šukys.

„Barcelona“: W. Hernangomezas 21 (9 atk. kam.), N. Laprovittola 15 (5 rez. perd.), J. Vesely ir T. Satoransky (6 rez. perd.) po 12.

„Fenerbahče“: N. Hayesas-Davisas 18, J. Motley 15, T. Dorsey 13, S. Wilbekinas 10.