Eurolygos finalininkai po permainingos kovos 88:83 (20:23, 25:21, 19:9, 24:30) pranoko svečius iš Serbijos.

Ignas Brazdeikis žaidė tik pirmoje mačo pusėje, ant parketo praleido vos 7 minutes ir pelnė 2 taškus (1/3).

Pralaimėjusiųjų gretose Rokas Giedraitis žaidė 23 minutes, pelnė 6 taškus (3/4 dvit., 0/5 trit.) bei atkovojo 3 kamuolius.

OLY po pergalės turnyro lentelėje pakilo į pirmą aštuntuką.

OLY: Alecas Petersas 28 (5/7 dvit., 4/8 trit., 6/6 b., 31 n.b.), Isaiah Canaanas 15, Moustapha Fallas 14 (14 at. k.), Kostas Papanikolaou 11 taškų.

„Crvena zvezda“: Nemanja Nedovičius 26, Milošas Teodosičius 15, Yago Dos Santos 9 taškai, Luka Mitrovičius 8 taškai.

Kitoje turo akistatoje namų rungtynes Belgrade žaidusi Tel Avivo „Maccabi“ 78:73 (21:28, 17:18, 18:11, 22:16) palaužė Stambulo „Fenerbahče“ ekipą.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 18, Bonzie Colsonas 13, Wade'as Baldwinas 12, Jamesas Webbas 10 taškų.

„Fenerbahče“: Scottie Wilbekinas ir Tarikas Biberovičius po 18, Nigelis Hayes-Davisas 16 taškų.