Pirėjo „Olympiakos“ (3/3) išvykoje pažnaibė pilnutėlės arenos palaikomą Stambulo „Fenerbahče“ (5/1), tačiau galiausiai turkai nuskynė ketvirtą pergalę paeiliui 79:77 (29:14, 17:19, 12:24, 21:20).

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai dominavo mačo pradžioje (13:1), antrame ketvirtyje savo pranašumą buvo išauginę iki 16 taškų. Bet graikai mobilizavosi po pertraukos ir paskutiniam kėliniui artėjant prie pabaigos kelis kartus buvo išlyginę santykį.

Lemiamą žodį tarė tautiečius skriaudęs „Fenerbahče“ vidurio puolėjas Georgios Papagiannis, iš viso surinkęs 15 taškų.

Tiesa, išplėšti pratęsimą paskutiniu metimu dar galėjo Nigelis Williamsas-Gossas, o jį pataisyti – Nikola Milutinovas. Bet sėkmė šypsojosi šeimininkams.

Beje, pastarųjų gretose visas rungtynes be keitimų sužaidė buvęs žalgirietis Nigelis Hayesas-Davisas.

Tuo metu I. Brazdeikis Pirėjo ekipoje vėl lindėjo šešėlyje – žaidė 12 min. ir tenkinosi 4 taškais (1/4 dvitaškių, 2/2 baudų) bei 1 rezultatyviu perdavimu.

„Fenerbahče“: Georgios Papagiannis 15, Dyshawnas Pierre’as 14, Jonathanas Motley 10, Nigelis Hayesas-Davisas 9 (40 min., 7 atk. kam., 4 rez. perd.);

„Olympiakos“: Alecas Petersas 19, Isaiah Canaanas 15, Nigelis Williamsas-Gossas 13, Nikola Milutinovas 12.

Kitame susitikime Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/4) nutraukė keturių nesėkmių seriją namuose 74:68 (12:19, 21:16, 20:24, 21:9) atsilaikydama prieš Miuncheno „Bayern“ (2/4).

Vokiečiai ilgai diktavo savo sąlygas ir trečiame kėlinyje dar mėgavosi 14 taškų persvara.

Serbų gyvybę palaikė ir tokie stebuklingi epizodai kaip Adamo Hangos tritaškis sulig ketvirčio pabaigos sirena.

Vis dėlto būtent jie galingiau užbaigė rungtynes, o į pergalę komandą vedė burtininko lazdelės dar nepametęs Milošas Teodosičius, kurio sąskaitoje – 16 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Visus tris tolimus metimus prametęs R. Giedraitis nugalėtojams per 28 min. patiekė 5 taškus (2/5 dvitaškių, 1/1 baudos), 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius.

„Crvena Zvezda“: Milošas Teodosičius 16 (11 rez. perd.), Luka Mitrovičius ir Shabazzas Napieras – po 11, Joelis Bolomboy (7 atk. kam.) ir Yago Dos Santosas – po 8;

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 16, Isaacas Bonga ir Leandro Bolmaro – po 12, Serge‘as Ibaka 10.