„Saulės“ laimėjo išvykoje rezultatu 132:109 (25:34, 32:24, 43:20, 32:31).

Jau pirmame kėlinyje užvirė aistros: šeimininkų puolėjas Grantas Williamsas pargriovė ant parketo Keviną Durantą ir nuaidėjus teisėjo švilpukui atsainiai kėlė koją ant gulinčios varžovų žvaigždės.

Čia pat pasirodė „Suns“ vidurio puolėjas iš Bosnijos ir Hercegovinos Jusufas Nurkičius, be ceremonijų nustūmęs G. Williamsą į šoną.

Visi trys krepšininkai buvo nubausti techninėmis pražangomis.

Vėliau stiprų oponento kontaktą sugėręs G. Williamsas agresyviai šoko link to paties J. Nurkičiaus ir dėl to buvo išvarytas iš aikštės, arbitrams visų rungtynių metu teko išdalinti ir daugiau techninių pražangų.

Įtempti buvo ir „Mavs“ lyderio Lukos Dončičiaus nervai. Trečiame kėlinyje slovėnas išgirdo, kaip pirmose žiūrovų eilėse įsitaisęs svečių gerbėjas jam šūktelėjo nepagarbią frazę. Kelias sekundes padėbsojęs į žiūrovą, gynėjas vėliau apsaugos vadovo pareikalavo išvesti jį iš arenos. Šis pageidavimas buvo įvykdytas.

Anot vietos žiniasklaidos, „Suns“ sirgalius šaukė, jog L. Dončičius yra pavargęs ir turėtų „užkelti savo užpakalį ant bėgimo takelio“.

Krepšininkas po rungtynių tikino girdėjęs ir daugiau replikų.

Aikštėje Luka surinko 34 taškus, 8 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus. Jį pranoko D. Bookeris, pataikęs 11 iš 13 dvitaškių ir 6 iš 10 tritaškių.

Teksasiečiai vertėsi be traumuoto Kyrie Irvingo.

„Mavericks“: Luka Dončičius 34, Timas Hardaway 17, Jadenas Hardy 11;

„Suns“: Devinas Bookeris 46, Bradley Bealas 20, Graysonas Allenas 15, Kevinas Durantas 12 (10 atk. kam.).

Kiti rezultatai:

Detroito „Pistons“ – Šarlotės „Hornets“ 113:106 (28:31, 24:21, 37:40, 24:14)

Vašingtono „Wizards“ – Minesotos „Timberwolves“ 107:118 (24:30, 35:27, 19:33, 29:28)

Majamio „Heat“ – Memfio „Grizzlies“ 96:105 (22:21, 20:28, 26:33, 28:23)

Hjustono „Rockets“ – Portlando „Trail Blazers“ 131:137 (31:30, 32:27, 33:41, 28:26, 7:13)

Milvokio „Bucks“ – Klivlando „Cavaliers“ 126:116 (32:28, 29:23, 32:28, 33:37)

San Antonijaus „Spurs“ – Oklahomos „Thunder“ 114:140 (28:35, 24:28, 24:37, 38:40)

„Golden State Warriors“ – Atlantos „Hawks“ 134:112 (38:31, 31:37, 32:24, 33:20)