Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (6-9) namuose 102:91 (28:23, 19:14, 38:24, 17:30) nugalėjo Saragosos „Casademont“ (4-11).

L. Birutis per 30 minučių pelnė 19 taškų (7/14 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 28 naudingumo balus.

L. Beliausko sąskaitoje – 2 taškai (1/3 dvit., 0/1 trit.), 1 rezultatyvus perdavimas ir -2 naudingumo balai per 8 minutes.

Kitose ACB lygos rungtynėse Madrido „Estudiantes“ (5-10) su Dovydu Giedraičiu svečiuose 73:81 (18:15, 15:22, 17:14, 23:30) nusileido Andoros „MoraBanc“ (7-6) ekipai.

„MoraBanc“ krepšininkai trečiadienį rungtyniavo Lietuvoje – jie Europos taurės akistatoje 69:77 nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“.

D. Giedraitis per 27 minutes „Estudiantes“ klubui surinko 9 taškus (1/3 dvit., 2/6 trit., 1/2 baud.) ir atliko rezultatyvų perdavimą. Gynėjo pasirodymas įvertintas 0 naudingumo balų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)