Visas rungtynes vyko atkakli kova. Nors „76ers“ komandai kelis kartus buvo pavykę įsiveržti į priekį 6-8 taškais, Bilbao krepšininkai tuoj pat surengdavo spurtą ir priartėdavo.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 4 sekundes rezultatas buvo lygus. „76ers“ klubo aukštaūgis Spenceris Hawesas stojo prie baudų metimo linijos ir atakavo taikliai. Lemiamas Raulio Lopezo tritaškis metimas buvo netaiklus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Antanas Kavaliauskas rungtyniavo 31 minutę. Centras pelnė 9 taškus (4/8 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus prasižengė ir prarado 5 kamuolius.

Sėkmingiausiai Ispanijos komandos gretose žaidė Dairis Bertanis, pelnęs 19 taškų. Po 14 taškų surinko Rogeris Grimau (6 atk. kam.) ir Axelas Hervelle (14 atk. kam.), po 11 - Germanas Gabrielis (5 rez. perd.) ir Raulis Lopezas (5 rez. perd.).

„76ers“ komandai 25 taškų surinko Evanas Turneris, 16 - Tony Wrotenas, 15 - James Anderson (7 atk. kam.), 14 - Thaddeusas Youngas (6 atk. kam., 5 per. kam.), 12 - Dariusas Morrisas.

Šeštadienį kitam Europos klubui taip pat nepavyko nugalėti NBA komandos. Turkijos grandas Stambulo „Fenerbahce Ulker“ su Linu Kleiza 82:95 (28:20; 14:28; 23:27; 17:20) nusileido Oklahomos „Thunder“ krepšininkams.

Puolėjas iš Lietuvos susitikimą pradėjo starto penkete ir iš viso aikštėje praleido 27 minutes. Per šį laiką Europos vicečempionas į varžovų krepšį įmetė 9 taškus (1/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir triskart prasižengė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)