GSW laikėsi vos vieną kėlinį – pirmą ketvirtį pralaimėję šešių taškų skirtumu (21:27), antrą svečiai pradėjo pralaimėdami atkarpą 2:12 ir kėlinio pabaigoje jau turėjo 19 taškų deficitą (36:55).

Įpusėjus trečiam kėliniui, po Wesley Matthewso taiklaus tritaškio „Mavericks“ pranašumas buvo išaugęs net iki 30-ties taškų (83:53).

Geriausias praėjusio sezono NBA žaidėjas S. Curry rungtynes Dalase praleido dėl kairės kojos skausmų. Jais įžaidėjas ir rezultatyviausias lygos krepšininkas skundėsi dar kalėdiniame mače su Klivlando „Cavaliers“ ekipa.

Šiame mače GSW pataikė tik septynis tritaškius, o krepšį atakavo vos 40,7 proc. taiklumu (33/81). Tuo metu „Mavericks“ tolimus metimus metė net 51,9 proc. taiklumu (14/27), o apskritai įmetė 51,2 proc. mestų metimų (42/82).

Iškritus S. Curry, į pergalę „Warriors“ turėjo vesti Draymondas Greenas ir Klay Thompsonas, tačiau jie kartu pataikė vos 8 metimus iš 30.

„Mavericks“: J. J. Barea 23, Dirkas Nowitzki 18 (8 atk. kam.), Zaza Pačiulija 14 (15 atk. kam.), Wesley Matthewsas ir Devinas Harrisas po 13, Dwightas Powellas 10 taškų.

„Warriors“: Ianas Clarkas 21, Andre Iguodala ir Marreese‘as Speightsas po 12, Draymondas Greenas 11 (4/15 met., 9 atk. kam.), Klay Thompsonas 10 (4/15 met.), Andrew Bogutas 9 (10 atk. kam.), Shaunas Livingstonas 8 taškai.