Į didelę duobę rungtynėse „Jonava“ pateko sužaidus pirmąją pusę pirmojo kėlinio, po kurio marijampoliečiai turėjo dviženklį pranašumą (3:16).

Jonaviečiai gana sunkiai išsijudino per likusį ketvirčio laiką, o tuo pasinaudojusi „Sūduva-Mantinga“ jau pirmavo 16 taškų skirtumu (13:29).

Antrojo kėlinio metu svečiai bandė sumažinti atsilikimą (21:34), tačiau šeimininkai vėl greitai šovė į priekį (23:44). Iki didžiosios pertraukos „Jonava“ atstatė buvusį 16 taškų skirtumą, kuris buvo tarp ekipų po pirmojo kėlinio.

Antroje rungtynių dalyje Marijampolės ekipa greitai sugrįžo prie 20 ir daugiau taškų skirtumo (60:39). Likusią rungtynių dalį „Jonavos“ krepšininkams nepavyko rimčiau pasipriešinti varžovams, kurie iškovojo pergalę solidžiu skirtumu (66:102).

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 19 taškų, Žygimantas Šimonis 16, Robert Subotkevič 14.

„Jonava“: Bryton Hobbs 25 taškai, Šarūnas Dambrauskas 11, Martynas Pacevičius 8, Justas Vazalis ir Tomas Miškinis po 6, Lukas Grabauskas 4, Heng Yu 3, Antanas Montrimavičius taškų nepelnė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)