Lietuvis šioms rungtynėms nebuvo registruotas.

Lygi kova vyko tik pirmajame kėlinyje, kuomet svečiai iš Monako pirmavo minimaliu skirtumu (23:24).

Eurolygos klubas savo pranašumą pradėjo rodyti nuo antrojo ketvirčio. 30 taškų per kėlinį pelnę monegaskai įgijo dviženklę persvarą (41:54).

Trečiajame kėlinyje svečiai toliau sėkmingai tolo nuo varžovų bei susikrovė saugų 22 taškų pranašumą (55:77).

„Paris Basketball“ ekipai pavyko išlipti iš didžiulio deficito ir likus minutei iki rungtynių pabaigos atsilikinėjo tik 5 taškais (81:86). Visgi svečiai nepaleido viso susikrauto pranašumo ir pasiekė pergalę prieš vienus iš Prancūzijos čempionato lyderių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Mike'as Jamesas (5 atk. k., 7 rez. p.) pelnęs 19 taškų, Jordanas Loydas pridėjo 17.

Paryžiaus klubui 23 taškus pelnė Nadiras Hifi, T.J. Shortsas surinko 16.

Kitą savaitę „Monaco“ laukia Eurolygos čempionų iššūkis. Monegaskai namuose priims Madrido „Real“ krepšininkus.

Tuo tarpu Europos taurės A grupėje lyderiaujanti „Paris Basketball“ ekipa keliaus į Rygą, kur žais prieš Tel Avivo „Hapoel“ klubą.