Vos penkis kartus šiame sezone pralaimėjęs absoliutus NBA lyderis „Golden State Warriors“ klubas iškovojo 29-ą pergalę. Klivlendo komandos sąskaitoje yra 19 pergalių ir 18 pralaimėjimų.

Kol traumą gydosi L. Jamesas, iniciatyvos „Cavaliers“ ekipoje bando imtis J.R. Smithas. Jis vėl pelnė 27 taškus, tačiau to pergalei neužteko. Klivlendo klube debiutavęs rusas Timofejus Mozgovas per 27 minutes pelnė 9 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

L. Jamesas nežaidė jau septintose NBA rungtynėse iš eilės. „Cavaliers“ šiuose mačuose iškovojo vos vieną pergalę.

„Warriors“: Klay'us Thompsonas 24 taškai, Stephenas Curry'is 23 (10 rez. perd.), Justinas Holiday 14, Marreese Speightsas 12, Harrisonas Barnesas 11, Draymondas Greenas 10 (11 atk. kam.);

„Cavaliers“: J.R. Smithas 27, Kyrie Irvingas 23, Kevinas Love'as 17 (14 atk. kam.), Tristanas Thompsonas 11.

„Spurs“ be lyderių palaužė Fynikso krepšininkus

NBA čempionės titulą ginanti San Antonijaus „Spurs“ komanda itin rezultatyviai sužaidė paskutinį kėlinį ir namuose rezultatu 100:95 (29:18, 20:25, 10:26, 41:26) palaužė Fynikso „Suns“ krepšininkus, kuriems tai buvo pirmas pralaimėjimas po keturių pergalių iš eilės.

Paskutinio kėlinio metu „Spurs“ pelnė net 41 tašką, nors tuomet žaidė be pagrindinių krepšininkų. Antroje mačo dalyje dėl nugaros skausmų nežaidė Manu Ginobili. Timas Duncanas lemiamo ketvirčio metu žaidė vos minutę, o Tony'is Parkeris aikštelėje išvis nepasirodė.

„Spurs“: Danny'is Greenas 20, Patty Millsas 15, Cory'is Josephas 11, Timas Duncanas 12;

„Suns“: P.J. Tuckeris ir Ericas Bledsoe (10 rez. perd.) - po 19, Goranas Dragičius 17, Geraldas Greenas 16, Isaiahas Thomasas 11.

Kitų penktadienį vykusių NBA mačų rezultatai:

Indiana „Pacers“ - Boston „Celtics“ - 107:103 (25:17, 21:20, 19:23, 29:34, 13:9) (po pratęsimo)

Bruklino „Nets“ - Filadelfijos „76ers“ - 88:90 (32:23, 14:22, 25:19, 17:26)

Vašingtono „Wizards“ - Čikagos „Bulls“ - 102:86 (30:13, 30:29, 20:26, 22:18)

Detroito „Pistons“ - Atlantos „Hawks“ - 103:106 (22:31, 23:33, 30:26, 28:16)

Naujojo Orleano „Pelicans“ - Memfio „Grizzlies“ - 106:95 (31:19, 21:20, 30:32, 24:24)

Oklahomos „Thunder“ - Jutos „Jazz“ - 99:94 (27:27, 17:13, 30:26, 25:18)

Milvokio „Bucks“ - Minesotos „Timberwolves“ - 98:84 (19:22, 34:16, 19:20, 26:26)

Sakramento „Kings“ - Denverio „Nuggets“ - 108:118 (27:30, 33:24, 15:36, 33:28)

Los Andželo „Lakers“ - Orlando „Magic“ - 101:84 (29:20, 25:25, 19:22, 28:17)