M. Kuzminskas aikštėje praleido 25 minutes, per kurias idealiai atakavęs krepšį pelnė 13 taškų (3/3 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Po šios nesėkmės AEK turnyrinėje lentelėje žengia šeštoje vietoje, „Peristeri“ – trečia, nusileidžia tik Pirėjo „Olympiacos“ ir Atėnų „Panathinaikos“.

AEK komandai Jordanas McRae pelnė 27 taškus, nugalėtojams Jermainas Love’as surinko 20, o Joe Raglandas pasižymėjo dvigubu dubliu – 19 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Pergale Italijoje džiaugėsi Osvaldas Olisevičius, kurio Trevizo „Nutribullet“ (9-15) išvykoje dramatiškai 84:83 (24:19, 19:19, 15:22, 26:23) palaužė Pistojos „Basket“ (12-12).

O. Olisevičius žaidė 31 minutę, pelnė 14 taškų (2/5 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, išdalino tris rezultatyvius perdavimus, bet penkis kartus suklydo ir galiausiai surinko 17 naudingumo balų.

Ispanijos pirmenybėse dviejų lietuviškų klubų akistatoje Manresos BAXI (15-11) išvykoje 84:83 (30:25, 22:21, 21:14, 11:23) įveikė Žironos „Basquet“ (10-16).

BAXI ekipai Martinas Gebenas per 11 minučių spėjo pelnyti 9 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.) ir atkovoti 5 kamuolius.

„Basquet“ gretose Mindaugas Sušinskas taip pat per 11 minučių surinko 6 taškus (2/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.