Sėkmingiau pirmoje dvikovos dalyje žaidusiai Milano ekipai koją pakišo trečiasis kėlinys, per kurį svečiai iš Belgrado surengė spurtą 0:9 ir išsiveržė į priekį.

Svečiai išsaugojo iniciatyvą iki pat rungtynių pabaigos ir triumfavo. Tai jau trečioji iš eilės Belgrado komandos pergalė Eurolygoje. A. Gudaitis vis dar nežaidžia dėl traumos.

Armani“: Sergio Rodriguezas 14, Michaelas Rollas 9, Amedeo Della Valle ir Jeffas Brooksas po 7, Aaronas White'as, Luisas Scola ir Nemanja Nedovičius po 6.

„Crvena Zvezda“: Lorenzo Brownas 21 (7 rez.p., 29 naud.b.), Billy Baronas 17, Derrickas Brownas 12.

Įspūdingą pergalių seriją namie ketvirtadienį pratęsė Madrido „Real“ (9-3) komanda. Pablo Laso auklėtiniai rezultatyvioje dvikovoje 111:99 (30:29, 23:20, 27:21, 31:29) nugalėjo Valensijos „Basket“ (4-8) krepšininkus ir be pralaimėjimų žengia jau 7-ose rungtynėse iš eilės.

Iki didžiosios pertraukos aikštėje vyravo lygi kova, o nuo trečiojo ketvirčio po truputį ėmė ryškėti ispanų karališkojo klubo pranašumas.

Anthony Randolpho vedama Madrido komanda tik didino skirtumą ir triumfavo 111:99. Įspūdingai šioje dvikovoje kamuolius skirstė argentinietis Facundo Campazzo. Įžaidėjas atliko net 17 rezultatyvių perdavimų.

Tai jo asmeninis rekordas. Iki Eurolygos rekordo F. Campazzo pritrūko dviejų perdavimų (Eurolygos rekordas priklauso Stefanui Jovičiui, 2015 metai - 19 rezultatyvių perdavių).

Real“: Anthony Randolphas 18 (28 naud.b.), Fabienas Causeuras 16, Trey Thompkinsas 14, Walteris Tavaresas ir Jaycee Carrollas po 12, Jordanas Mickey 10, Facundo Campazzo 8 (17 rez.p.).

Basket“: Jordanas Loydas 21, Mike'as Tobey 20, Bojanas Dubljevičius 17.

Puikiai namie rungtyniauja Tel Avivo „Maccabi“ (8-4) krepšininkai. Praėjusią savaitę jie 93:62 sutriuškino Vilerbano ASVEL, o ketvirtadienį 77:55 (22:18, 19:8, 12:21, 24:8) nepagailėjo Miuncheno „Bayern“ (4-8) ekipos. Vokiečių klubui tai buvo trečias pralaimėjimas iš eilės.

Aikštėje nuo pat rungtynių pradžios dominavę „Maccabi“ žaidėjai didžiausią pranašumą buvo susikrovę po didžiosios pertraukos. Tuomet komandas skyrė 23 taškai – 51:28.

Maccabi“: Scottie Wilbekinas 16, Othello Hunteris 15, Yovelis Zoosmanas 13 (8 atk.k.), Elijahas Bryantas 12.

Bayern“: Vladimiras Lučičius ir Ptteri Koponenas po 10, Mathias Lessortas ir Gregas Monroe po 8.