Šeimininkai rungtynes kontroliavo nuo pat pirmų minučių. Pirmą kėlinį laimėję penkiais taškais (22:17), rusų klubo krepšininkai antrąjį ketvirtį laimėjo 29:13 ir po pusės rungtynių užtikrintai žingsniavo link pergalės (51:30).

Trečiame kėlinyje rezultatas tapo nepadorus – 20:9 ketvirtį laimėję „Chimki“ krepšininkai pirmavo net 71:39. Per paskutines 10 minučių stebuklas neįvyko ir „Chimki“ iškovojo užtikrintą pergalę (91:53).

„Crvena Zvezda“ gretose debiutavo Vladimiras Štimacas, pakeitęs komandos atleistą Sofoklį Schortsanitį. 211 cm ūgio serbui pirmasis blynas prisvilo – vidurio puolėjas per 13 minučių pelnė 2 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 0 naudingumo balų.

Kitose rungtynėse R. Kurtinaičio treniruojama ekipa susitiks su Strasbūro IG komanda, o „Crvena Zvezda“ kausis su Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkais.

„Chimki“: Jamesas Augustine'as 14, Zoranas Dragičius 12, Petteri Koponenas 10, Marko Todorovičius 9, Paulas Davisas, Aleksejus Švedas (7 rez. perd.) ir Egoras Vyaltsevas po 8.

„Crvena Zvezda“: Maikas Zibresas 15 (14 atk. kam.), Galis Mekelis 9, Quincy Milleris 7.

Stambulo „Fenerbahce“ 77:66 (20:18, 19:14, 24:24, 14:10) Madrido „Real

Maskvos srities „Chimki“ 91:53 (22:17, 29:13, 20:9, 20:14) Belgrado „Crvena Zvezda“

Milano „Emporio Armani“ 66:71 (23:20, 14:19, 17:13, 12:19) Pirėjo „Olympiakos“

Miuncheno „Bayern“ 76:61 (18:12, 13:17, 23:18, 22:14) Strasbūro IG