Kevino McHale'o auklėtiniai patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės – įdomu, abu šiuos kartus „Rockets“ starto penkete mačą pradėjo ne Donatas Motiejūnas, o ekipos naujokas Joshas Smithas.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 19 sekundžių „Wizards“ pirmavo 100:94, tačiau Jamesas Hardenas pataikė dvitaškį su pražanga, o tada smeigė du tritaškius iš eilės bei vos neišgelbėjo šeimininkų – 103:104.
Jamesas Hardenas

D. Motiejūnas per 20 min. pelnė 3 taškus (1/2 dvitaškis, 0/1 tritaškis, 1/2 bauda), atkovojo 6, perėmė 2, kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

J. Smithas per 23 min. taip pas surinko 3 taškus (1/6 metimas iš žaidimo, 1/4 bauda), bet sugriebė tik 4 atšokusius kamuolius ir suklydo net 4 kartus.

Trečio ketvirčio pabaigoje Johnas Wallas ranka pataikė D-Mo į veidą ir lietuvis parkrito ant parketo, tačiau teisėjai skirti nesportinės pražangos nesiryžo.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 33 (9/15 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 6/7 baudos), Trevoras Ariza ir Corey Breweris po 15, Dwightas Howardas 13, Patrickas Beverley 10 taškų.

„Wizards“: Bradley Bealas 33 (5/11 tritaškiai, 10/10 baudos), Paul Pierce'as 21 (6/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 6/6 baudos) Johnas Wallas 13 (12 rez. perd.), Nene 12, Marcinas Gortatas 9 taškai.

Beje, nepraėjus nė minutei nuo susitikimo pradžios dėl lūžusio lanko buvo padaryta priverstinė pauzė, kuri truko kone pusvalandį.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)