Trečiojo kėlinio pabaigoje Tautvydas Barštys pataikęs dvitaškį buvo sumažinęs Kauno ekipos atsilikimą iki 7 taškų (52:45), tačiau tada dvi baudas iš eilės pataikė Laurynas Samėnas, kitoje atakoje du taškus pridėjo Arvydas Šikšnius ir „Sakalai“ susikrovė dviženklį pranašumą (56:45).

Paskutiniajame ketvirtyje šeimininkai tęsė savo spurtą. Kėlinį „Sakalai“ pradėjo 11:1 ir skirtumas tarp komandų pasiekė 20 taškų ribą (67:47).

„Sakalai“: A. Labuckas 21 taškas, L. Samėnas 12 (5 per. kam.), A. Šikšnius 9, V. Šarakauskas 8.

„Aisčiai“: T. Barštys 15, G. Kurtinaitis 15 (2/10 tritaškių), D. Motiejūnas 11.

Kitame susitikime D grupėje septintąjį pralaimėjimą patyrė Alytaus „Alytus“, svečiuose 81:100 (24:26, 20:34, 20:28, 17:12) turėjęs pripažinti Rygos „Keizarmezs“ (6 pergalės ir 9 pralaimėjimai) ekipos pranašumą.

„Alytaus“ krepšininkai palūžo jau keturioliktąją rungtynių minutę. Alytiškiams atsiliekant vieno taško skirtumu (31:30) latviai pelnė 12 taškų be atsako ir įgijo dviženklį pranašumą - 43:30. Netrukus aikštės šeimininkai jį ėmė dar labiau didinti kol galiausiai „Keizarmezs“ susikrovė 24 taškų persvarą - 88:64. Ketvirtajame kėlinyje lietuviams pavyko šiek tiek sumažinti deficitą.

„Keizarmezs“: R. Strupovicas 32, A. Strelniekas 30 (11 atk. kam., 5 per. kam.), L. Blausas 11 taškų.

„Alytus“: V. Gabšys 21 (6 atk. kam.), V. Šumskis 15 (6 atk. kam.), N. Varnelis 14 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kl.), R. Adomavičius (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir A. Golokvoščius po 10.

C grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškai)