Persvarą "Lietkabelis" įgijo pačioje rungtynių pradžioje. Sužaidus dvi minutes mūsų ekipa pirmavo jau 8 taškais (2:10).

Be sirguliuojančių ir nedideles traumas besigydančių Tauro Jogėlos ir Martyno Andriukaičio šiandien žaidusi "Lietkabelio" ekipa panašią persvarą išlaikė ir pirmus du kėlinius. Po pirmųjų 10 minučių komandas skyrė 6 taškai (14:20), prieš didžiąją pertrauką mūsiškių persvara aptirpo iki 5 taškų (31:36).

"Lietkabelis" spurtavo trečiajame kėlinyje. Žydrūno Valuckio auklėtiniai kėlinį laimėjo rezultatu 23:13. Paskutinioji rungtynių atkarpa jau tapo formalumu. "Lietkabelis" antrą sykį sezone įveikė "Valga Maks ja Moorits". Šį kartą rezultatu 75:68.

Rezultatyviausiai mūsų komandoje rungtyniavo Darius Griškėnas, pelnęs 14 taškų. Po 13 taškų pridėjo Arnas Butkevičius ir Adomas Drungilas.

Šeštadienį Panevėžio "Lietkabelis" vyks į Tartu, kur 15 val. susitiks su B grupės lydere "TU/Rock". Pirmąją komandų akistatą Panevėžyje spalio mėnesį 76:72 laimėjo Estijos ekipa.

Trečioji palangiškių pergalė

Palangos "Palanga" (3/3) namuose 71:58 (17:19, 17:19, 22:9, 16:11) nugalėjo Raplos "Rapla" (1/5) ekipą ir, iškovojusi trečiąją pergalę iš šešių galimų, pakilo į trečiąją vietą šešių komandų A grupėje.

19 taškų prie pergalės prisidėjo Parrishas Brownas, 18 - Evaldas Lengvinas, 14 - Mantas Mockevičius.

Pralaimėjusiems 13 taškų pelnė Andre Parnas, 10 - Raido Ringmetsas, 9 - Rauno Nurgeris.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.