Trečiame kėlinyje sužaidus keturias minutes ir varžovams pirmaujant rezultatu 42:35, diskvalifikacine pražanga buvo nubaustas „Triumf“ ekipos gynėjas Sergejus Karasiovas, tačiau Žydrūnas Urbonas prametė abi baudas, o Gediminas Maceina nepataikė iš po krepšio.

Antras lūžio taškas galėjo būti prasidėjus paskutinei mačo minutei, kai po spurto 6:0 sumažinus deficitą iki penkių taškų (54:59), G. Maceinos dvitaškis tikslo nepasiekė, o rusai atsakė 4 taškais iš eilės.

„Juventus“: Romanas Gumeniukas 12 (12 atk. kam., kam., 2 blk., +21 nauding. bal.), Darius Pakamanis 12 (8 atk. kam.), Arūnas Vasiliauskas (1/5 tritaškiai) ir Gediminas Maceina (8 klaid.) po 8, 7 - Žydrūnas Urbonas 7 (2/9 dvitaškiai), Vaidotas Volkus 6 taškai (5 atk. kam.).

„Triumf“: Viktoras Zvarykinas 15, Ivanas Lazarevas ir Artiomas Kuziakinas po 8 taškus.

Kitose Elito diviziono rungtynėse Prienų „Rūdupis“ namuose susitiko su Tartu Universiteto komanda ir nugalėjo varžovus po atkaklios kovos rezultatu 85:81 (19:30, 23:14, 19:12, 24:25). Prieniškiams tai buvo šešta pergalė iš septynių galimų, o Estijos ekipai penkta nesėkmė per aštuonis mačus.

„Rūdupis“: Gediminas Orelikas 21, Gintaras Kadžiulis 16, Dainius Šalenga 12, Adas Juškevičius 11, Povilas Butkevičius 9, Saulius Kuzminskas ir Aidas Viskontas po 5, Arminas Urbutis 4, Edgaras Želionis 2 taškai.

Universitetas: Rainas Veidemanas 21, Billas Amisas 17, Kristo Saage 12, Asko Paade 10, Tanelis Kurbas 9,
Vallo Allingu 6 taškai.

Trečiame penktadienio mače Kauno „Baltai“ (1-6) svečiuose jėgas išbandė su Liepojos „Lauvas“ komanda iš Latvijos, kuriai šį kartą neatstovavo Martynas Andriukaitis, ir pralaimėjo priešininkams po pratęsimo 71:78 (14:10, 17:21, 16:13, 17:20, 7:14).
Latvijos uostamiesčio ekipai tai buvo antra pergalė čempionate, o kauniečiams šešta nesėkmė.

„Lauvas“: Martinas Kravčenka 22, Joshua Mayo 20, Janis Timma 18, Kristapas Migliniekas 7, Tomas Leiteris 5 taškai.

„Baltai“: Mario Delašas 14, Mindaugas Kupšas 13, Šarūnas Vasiliauskas 12, Siimas-Sanderis Vene 10, Žygimantas Janavičius 7, Vytenis Čižauskas 6, Vaidas Čepukaitis 5, Gediminas Žylė 4 taškai.