Prienų klubas situaciją aikštelėje valdė iki pat ketvirto kėlinio vidurio (34 min. 66:53).

Tačiau tuomet šeimininkai surengė įspūdingą spurtą 16:3 ir išlygino rezultatą - 69:69. Per likusį laiką abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir teko žaisti pratęsimą (71:71).

Per papildomas 5 minutes vyko permaininga kova, tačiau vis tik pačioje pratęsimo pabaigoje sėkmingiau sužaidę „TU/Rock“ krepšininkai šventė sudėtingą pergalę rezultatu - 81:79.

„TU/Rock“: Tanelis Kurbas ir Janaras Taltsas (6/9 dvitaškiai, 6 atk. kam.) po 16, Augustas Pečiukevičius 15 (2/3 tritaškiai), Gertas Dorbekas 9 taškai.

„Tonybet“: Mindaugas Lukauskis 22 (6/12 tritaškiai), Gintaras Kadžiulis 16 (4/6 dvitaškiai), Artūras Valeika 12 (9 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 10 taškų.