Prieš lemiamą kėlinį „Lietuvos rytas“ dar turėjo 15 taškų persvarą (82:67), tačiau latviai ėmė sparčiai vytis aikštelės šeimininkus ir likus žaisti 1 min. 58 sek. komandas jau teskyrė 4 taškai (94:90).

Vis dėlto vilniečiai per pusantros minutės sugebėjo vėl atitrūkti po Jono Valančiūno dėjimo, Igorio Miloševičiaus baudų metimų ir Donato Zavacko dvitaškio (100:92).

Arturo Stalbergo tritaškis likus 3 sekundėms jau nieko nebepakeitė.

A. Labuckas svečių ekipai per 21 min. 33 sek. surinko 12 taškų (0/1 trit., 6/9 dvit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo ir sykį prasižengė.

„Lietuvos ryto“ gretose dvigubą dublį atliko įžaidėjas Igoris Miloševičius, pelnęs 25 taškus ir atlikęs net 11 rezultatyvių perdavimų.

„Lietuvos rytas“: Igoris Miloševičius 25 (3/4 trit., 6/7 dvit., 4/4 baudų; 11 rez. perd.), Martynas Gecevičius ir Aronas Baynesas po 15, Donatas Zavackas 13 (7 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 12.

VEF: Sandis Valteris 27 (5/9 trit., 5/6 dvit., 2/3 baudų), Tajus McCulloughas 19, Arturas Stalbergas 13 (6 atk. kam.), Arnas Labuckas 12.

Paskutines reguliariojo sezono rungtynes vilniečiai šeštadienį žais Kaune, kur susitiks su „Žalgiriu“.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškai)