Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusantros minutės, Mateušas Ponitka pataikė vieną baudos metimą ir padidino savo komandos pranašumą iki 2 taškų (72:70).

Tačiau tai buvo viskas, ką lenkams pavyko padaryti Barselonoje. Netrukus aikštės šeimininkai spurtavo 8:0 ir išplėšė pirmą pergalę (78:72).

Ispanus į pergalę vedė per 26 minutes 23 taškus pelnęs ir 33 naudingumo balus surinkęs S. Samuelsas. Po 10 taškų įmetė Juanas Carlosas Navarro ir Tomašas Satoransky, 8 pridėjo Stratos Perpergolou.

Tuo metu „Stelmet“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Dejanas Borovnjakas ir Mateušas Ponitka, jie pelnė po 15 taškų. Vladas Moldoveanu įmetė 14, o Symonas Ševčykas pridėjo 7.