Atkakliai ir permainingai vykusioje pirmoje rungtynių pusėje nei viena komanda nesugebėjo rimčiau atitrūkti. Visos problemos "Regal Barcelona" ekipai prasidėjo trečiame kėlinyje, kurį katalonai pralaimėjo net 9:20. Rungtynių pabaigoje daugiausiai Šarūno Jasikevičiau pastangomis "Barcelona" dar bandė gelbėtis, tačiau tam nebeužteko laiko.

Š. Jasikevičius per 8 minutes pelnė 6 taškus (2/3 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, prarado 2 kamuolius, sykį prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

"Gescrap BB": Nikos Zisis 16, Alexas Mumbru 15, Adrienas Moermanas 13, Milovanas Rakovičius ir Kostas Vasiliadis po 10 taškų.

"Regal Barcelona": Ante Tomičius 16, Erezemas Lorbekas 13, Alejandro Abrinesas 10 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.