Katalonai namuose 86:78 (27:20, 17:21, 31:22, 11:15) pranoko Pirėjo „Olympiakos“ (11-9) krepšininkus ir nutraukė jų keturių pergalių seriją.

Rogerio Grimau auklėtiniai trečiajame kėlinyje pabėgo į priekį 69:54, tačiau likus žaisti 2 minutes „Olympiakos“ prisivijo 78:81. Vis dėlto lemiamu metu „Barcą“ į pergalę ištempė taiklūs Tomašo Satoransky metimai.

Rokas Jokubaitis per 22 minutes pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus. Registruotas buvo ir jo bendraklubis Kasparas Jakučionis, tačiau jis ant parketo neišbėgo.

Tuo metu Ignas Brazdeikis žaidė tik 4 minutes, tačiau per jas spėjo Pirėjo ekipai surinkti 6 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.) ir surinkti 5 naudingumo balus.

„Barcelona“ penktadienį savo aikštėje priims Kauno „Žalgirį“, kuris antradienį Valensijoje triumfavo 84:79.

„Barcelona“: Jabari Parkeris 21, Willy Hernangomezas 16, Nikola Kaliničius ir Tomašas Satoransky (5 rez. perd.) po 13, Janas Vesely 8, Joelis Parra 7.

„Olympiakos“: Alecas Petersas 22, Nigelas Williamsas-Gossas 12 (5 rez. perd.), Thomasas Walkupas, Isaiah Canaanas ir Moustapha Fallas po 8.

Kitose trečiadienio rungtynėse Tel Avivo „Maccabi“ (12-8) ekipa Belgrade iškovojo pergalę 95:78 (18:21, 28:24, 24:15, 25:18) prieš Bolonijos „Virtus“ klubą bei nutraukė jo trijų pergalių seriją.

Sėkmingiau startavusi Italijos komanda antrajame kėlinyje pirmavo 35:26, tačiau dar iki pertraukos „Maccabi“ perėmė iniciatyvą ir persvėrė rezultatą 41:39. Trečiajame ketvirtyje Izraelio ekipa pradėjo dominuoti ir dideliais žingsniais žygiuoti pergalės link.

„Maccabi“: Wade'as Baldwinas 22, Johnas Dibartolomeo 16, Bonzie Colsonas 14, Romanas Sorkinas 13, Lorenzo Brownas 12, Jasielas Rivero 8.

„Virtus“: Marco Belinelli 24, Isaia Cordinier 13, Tornike Šengelija 9, Danielis Hackettas ir Ante Žižičius po 8, Awudu Abassas 5.