Katalonai, kaip ir Supertaurės turnyre, taip ir ACB lygoje 79:86 (13:14, 20:23, 17:22, 29:27) principiniame „El Clasico“ mūšyje nusileido net ir be Walterio Tavareso žaidusiam Madrido „Real“ (3-0) kolektyvui.

Karališkasis klubas didžiąją rungtynių dalį kontroliavo situaciją Madride, o ketvirtame kėlinyje susikrovė ir 16 taškų persvarą (82:66) bei ramiai finišavo.

Šeimininkams Vincentas Poirier parūpino 22 taškus (9/13 dvitaškiai, 4/5 baudos, 8 atk. kam.). Facundo Campazzo pridėjo 17 taškų ir 5 rezultatyvius perdavimus, o Džananas Musa – 13 taškų.

Svečių gretose solidžiai pasirodė nuo atsarginių žaidėjų kėdžių pakilęs Rokas Jokubaitis, kuris per 22 minutes pasižymėjo 12 taškų (3/5 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), 5 nusiimtais kamuoliais ir 4 rezultatyviais perdavimais.

Lietuvį rezultatyvumu pralenkė tik 14 taškų įmetęs Dario Brizuela. Nicolas Laprovitolla ir Nikola Kaliničius pasiūlė po 10 taškų.

Tuo metu emocijų po galingo dėjimo, kuriuo ir sukrapštė vienintelius savo taškus, nesuvaldęs Tomašas Satoransky buvo išvarytas iš aikštės.

Kitoje arenoje akis į akį susidūrė du bokštai iš Lietuvos – Martynas Sajus ir Martinas Gebenas.

Lugo „Breogan“ (1-2) ir Manresos BAXI (1-2) komandų susirėmime prireikė pratęsimo, o galiausiai pergale 89:85 (28:18, 21:25, 10:21, 18:13; 12:8) džiaugėsi svečiai ir M. Gebenas.

Pastarasis per 19 min. sukaupė 11 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškis), 4 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

M. Sajus per 24 min. suvertė 6 taškus (2/2 dvitaškiai, 2/2 baudos), sugriebė 5 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Abu buvę žalgiriečiai pateko į savo ekipų starto penketus.