Katalonai namie 80:72 (21:20, 24:13, 26:14, 9:25) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (2-4).

Šiame susitikime nežaidė klubo skausmų kamuojamas Rokas Jokubaitis. „Barcelona“ taip pat neturėjo Nicolaso Laprovittolos, o „Panathinaikos“ vertėsi be Kosto Slouko.

Marius Grigonis pralaimėtojams per 24 minutes pelnė 11 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet dukart suklydo, triskart prasižengė ir surnko 6 naudingumo balus.

Katalonai atitrūko antrame kėlinyje, kai 8 taškus iš eilės pelnė Jabari Parkeris – po sėkmingos amerikiečio atkarpos šeimininkai pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą 43:30.

Nuo šio momento Rogerio Grimau auklėtiniai nė karto neleido suabejoti savo pranašumu ir sumažinti turimą pranašumą iki vienženklio. Trečiame kėlinyje po Tomašo Satoransky tritaškio skirtumas tapo triuškinamu – 61:41.

Skirtumą iki padoresnio „Panathinaikos“ sumažino tik mačo pabaigoje, o vienu metu ekipas skyrė 28 taškai.

„Barcelona“ susitikime atrado neįprastus lyderius – J. Parkerį, pelniusį 17 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit., 3/5 baud.) ir puikią atkarpą antrame kėlinyje taip pat sužaidusį Oriolą Pauli, mačą pabaigusį su 12 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.).

Kitą savaitę „Barcelona“ namie priims Belgrado „Crvena Zvezda“, o Atėnų „Panathinaikos“ išvykoje susikaus su Berlyno ALBA.

„Barcelona“: Jabari Parkeris 17, Oriolas Pauli 12, Nikola Kaliničius ir Tomašas Satoransky po 10, Janas Vesely 9, Dario Brizuela 8.

„Panathinaikos“: Jerianas Grantas 15, Aleksanderis Balčerowskis 12, Marius Grigonis 11, Mathiasas Lessortas 9.