Šįkart D. Songailos auklėtiniai išmetė daugiau tritaškių nei dvitaškių – 39 prieš 31. Tolimus metimus šeimininkai realizavo solidžiu 38 proc. tikslumu (15/39).

Pirmojoje mačo dalyje lietuviai dominavo ant parketo – po Lauryno Beliausko trijų tritaškių per minutę pranašumas pirmojo kėlinio pabaigoje tapo triuškinamas (31:12), o per antrąjį ketvirtį atotrūkis dar kiek paaugo – 59:36.

Po pertraukos mūsiškiai įkrito į duobę, kuomet penkių minučių atkarpą pralaimėjo 1:14. Prieš paskutiniąsias dešimt minučių skirtumas jau buvo trapus – 66:60. Ketvirtajame kėlinyje lietuviai greitai stabilizavo padėtį ir susigrąžino saugesnę persvarą (78:65). Galiausiai Jordanijos atstovams jau nepavyko darkart grėsmingai priartėti.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinės gretose rungtyniavo 20 taškų pelnęs Matas Jogėla. Ignas Sargiūnas pelnė 18 taškų, komandos kapitonas Deividas Sirvydis pridėjo 14.

Prieš kelias dienas vykusiame susitikime už uždarų durų lietuviai Jordaniją pranoko 107:67.

Lietuva: Matas Jogėla 20, Ignas Sargiūnas 18, Deividas Sirvydis 14, Dovydas Giedraitis 10, Augustas Marčiulionis ir Laurynas Beliauskas po 9, Einaras Tubutis 7.

Jordanija: Ahmetas Duverioglu 17, Zaidas Abbasas 15, Aminas Abu Hawwasas 13, Fadi Ibrahimas 9, Sami Bazi 8, Ahmadas Hammouri 6.

Rungtynių eiga:

Pirmas kėlinys

0 min. Mačas prasideda!

2 min. Lietuviai kol kas atakuoja vien tritaškiais, metė 4 ir pataikė 2. Jordanija taškus kol kas taip pat renka – 6:5.

3 min. Matas Jogėla agresyviai atakuoja krepšį ir išprovokuoja pražangą, pataikė abu baudos metimus. Deividas Sirvydis pataiko dar vieną tritaškį – 13:5.

5 min. Jordanijos komanda prašo antros minutės pertraukėlės, lietuviai pirmauja 16:9.

7 min. Aštrus Augusto Marčiulionio prasiveržimas nutraukia trumpą sausrą puolime, o Ignas Sargiūnas iškart po to smeigia dar vieną tritaškį – 21:12.

10 min. Laurynas Beliauskas meta 9 taškus iš eilės – du tritaškiai ir dvitaškis su pražanga.

Po pirmo kėlinio Lietuva pirmauja 31:12.

Antras kėlinys

1 min. Jordanijos krepšininkai po ilgos pauzės pelno dvitaškį, tačiau Danielius Lavrinovičius po pramesto metimo nusiima kamuolį ir taškus iškart atsiima – 33:14.

5 min. M. Jogėla taip pat užsikūrė. Puolėjas pataikė keletą metimų iš po krepšio ir tritaškį. Varžovai taip pat po truputį atranda savo ritmą puolime, tad skirtumas nedidėja, rezultatas 42:26.

Lietuva susirinko jau visas penkias komandines pražangas. Su trijomis pražangomis ant suolo sėdisi D. Sirvydis.

7 min. Komandos apsikeičia tritaškiais – 51:32.

10 min. A. Marčiulionis paskutinės atakos metu atlieka puikų perdavimą, tačiau po to ėjęs tritaškis skrieja pro šalį.

Gynyboje kėlinio pabaigoje tvirtai žaidę lietuviai dar labiau didina persvara. Rezultats po antro kėlinio – 59:36.

Trečias kėlinys

2 min. Kėlinį labai aktyviai pradeda varžovai. Lietuviai kol kas nepelnė nė taško, o Jordanija net 8. Rezultatas 59:44.

4 min. Zaidas Abbasas prasiveržia ir išprovokuoja ketvirtą lietuvių pražangą. Mūsiškiai šiame kėlinyje vis dar be taškų, Darius Songaila prašo minutės pertraukėlės. Po baudos metimų rezultatas 59:46.

6 min. Z. Abbasas smeigia tritaškį ir persvara mažėja iki 10. Kėlinio rezultatas – 14:1 Jordanijos naudai. 60:50.

8 min. Apmaudi D. Sirvydžio klaida, kamuolys nuo kojos atšoko už aikštės vidurio. Lietuvių laimei, Ahmad Al Dwairi prametė abi savo baudas. Varžovai jas meta 33 procentų taiklumu.

Jordanija smeigia tritaškį. Rezultatas 62:55.

9 min. D. Sirvydis pagaliau pataiko tritaškį, tačiau Jordanija atsako tuo pačiu – 65:58.

10 min. Jordanija sėkminga greita ataka užbaigia kėlinį. Kėlinys baigiasi tragišku 7:24 rezultatu.

Po trečiojo ketvirčio Lietuva pirmauja 66:60.

Ketvirtas kėlinys

1 min. Jordanija kėlinį pradeda rezultatyviai, tačiau tritaškį pataiko ir I. Sargiūnas. 69:65.

3 min. Šaltakraujiškas M. Jogėlos tritaškis ir 16-as jo taškas. Greitame puolime pastarasis bandė atlikti dėjimą, tačiau jam sutrukdė pražanga – 74:65. Wesamas Al Sousas prašo minutės pertraukėlės.

6 min. Lietuviai prabunda. Dovydas Giedraitis smeigia tritaškį greitoje atakoje ir skirtumas vėl dviženklis – 81:67.

7 min. Jogėlos metimas iš po krepšio ir Giedraičio tritaškis dar labiau didina persvarą – 86:67.

10 min. S. Bzai pataiko paskutinį tritaškį ir rungtynės baigiasi 93:75.