Uostamiesčio atstovės dabar turi dvi pergales iš penkių galimų.

„Lemminkainen“ ekipa C grupėje užima trečią vietą.

Viešnios iš Kauno rungtynių pradžioje pirmavo 9:2, 14:5, o pirmą kėlinį laimėjo 24:7. 18-ą min. Kauno ekipa padidino savo persvarą iki 22 taškų (37:15). Po dviejų kėlinių Manto Šerniaus vadovaujamos žaidėjos pirmavo 37:18. Trečiame kėlinyje „Viči-Aisčių“ persvara svyravo nuo 16 iki 21 taško. Likus žaisti 10 min., klaipėdietės atsiliko 41:58. C grupės lyderė Kauno komanda solidžią persvarą išlaikė ir ketvirtame kėlinyje.

Klaipėdietės pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 34-48 ir iš 12 tritaškių pataikė tik 1 (8,3 proc.).

„Viči-Aistės“: Vita Kuktienė 19, Rima Valentienė 12, Mantė Kvederavičiūtė 10, Milda Sauliūtė 8 taškai.

„Lemminkainen“: Jevgenija Šarovka 16, Gabrielė Gutkauskaitė 14, Inesa Visgaudaitė ir Rita Milieškienė po 6 taškus.

D grupėje dar susitiko dvi Baltarusijos komandos - Gardino „Olimpia“ ir Minsko „Horizont“. „Horizont“ klubas svečiuose 72:64 (17:12, 16:22, 18:17, 21:13) įveikė „Olimpia“ krepšininkes ir iškovojo ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų.

Antrame etape dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Iš jų į finalo ketverto turnyrą pateks po dvi ekipas.