Rungtynių pradžioje klaipėdietės pirmavo 7:2, 9:4, 12:6, o pirmą kėlinį laimėjo 27:13. Per pirmas 10 minučių Gabrielė Gutkauskaitė „Lemminkainen“ ekipai pelnė 13 taškų.

12-ą min. aikštelės šeimininkės padidino savo persvarą iki 19 taškų (34:15), o po dviejų kėlinių komandas skyrė 20 taškų (51:31). 25-ą min. Klaipėdos komanda įgijo 27 taškų persvarą (65:38). Likus žaisti penkias su puse minutės, Minsko ekipa buvo sumažinusi skirtumą iki 11 taškų (58:69).

„Minsk-2006“ klubo žaidėjos iš 19 tritaškių metimų pataikė tik 4 (21,1 proc.).

„Lemminkainen“: Inesa Visgaudaitė 18, Gabrielė Gutkauskaitė 17, Monika Gigalauskytė 14 (9 atk. kam.), Rita Milieškienė 10 taškų (12 atk. kam.).

„Minsk-2006“: Volga Isceliacova 23 (12 atk. kam.), Žana Haradzeckaja 14, o Viktorija Panciuch 13 taškų.

„BC Horizont“ krepšininkės iškovojo antrą pergalę

D grupės rungtynėse trečiadienį Minsko „BC Horizont“ (Baltarusija) komanda namuose 70:66 (16:21, 24:18, 17:11, 13:16) įveikė Gardino „Olimpia“ (Baltarusija) ekipą ir iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų.

„Olimpia“ turi vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą.

„BC Horizont“: Natalija Anufryenka 16, Svetlana Valko ir Marina Ivaščanka po 15 taškų.

„Olimpia“: Viktorija Šmatova 14, Megan Shoniker 11, Liubov Alioškina 10 taškų (10 atk. kam.).

Čempionės „Viči-Aistės“ į savo sąskaitą įsirašė antrą pergalę

Kauno „Viči-Aisčių“ komanda iškovojo antrą pergalę Elito diviziono varžybose. Nugalėtojo titulą ginantis Kauno klubas trečiose C grupės rungtynėse trečiadienį svečiuose 86:75 (24:18, 20:16, 24:19, 18:22) nugalėjo Rygos „TTT-Riga“ (Latvija) ekipą.

Rygos komanda turi vieną pergalę iš trijų galimų.

Pirmą kėlinį kaunietės laimėjo 24:18, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo 44:34. Po trijų ketvirčių viešnių pranašumas padidėjo iki 15 taškų 68:53, o ketvirto kėlinio pradžioje skirtumas pasiekė 19 taškų ribą 72:53. Per likusį laiką aikštės šeimininkėms pavyko tik šiek tiek aptirpdyti savo turimą deficitą.

Kauno "Viči-Aistės" laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 43-29 ir pataikė 11 tritaškių iš 19 (57,9 proc.).

„TTT-Riga“: Ieva Krastina 27 (7 rez. perd.), Sabine Dukate 18, Dita Rozenberga 10 taškų.

„Viči-Aistės“: Tatjana Lichtarovič 19 (8 rez. perd., 7 klaidos), Aija Putnina 15, Vaida Sipavičiūtė 12 (8 atk. kam.), Vita Kuktienė 11, Mantė Kvedaravičiūtė 10 taškų.