B. Veikalas buvo rezultatyviausias savo komandoje - per 31 aikštelėje praleistą minutę gynėjas pelnė 24 taškus (4/5 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei tiek pat kartų perėmė kamuolį iš varžovų.

D. Zavackas aikštelėje praleido 29 minutes ir taškus rinko tik nuo baudų metimo linijos (0/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 2 atšokusius kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Be B. Veikalo nugalėtojų gretose rezultatyviai žaidė Ryanas Brooksas, įmetęs 20 taškų, Jamelas McLeanas ir Kurtis Lobby pelnė po 12, Andrejus Mangoldas - 9 taškus.

Svečiams Dirkas Madrichas ir Marcusas Nealas atitinkamai surinko 20 ir 18 taškų.

A. Juškevičius ir vėl buvo nepastebimas

Ado Juškevičiaus atstovaujama Bremerhafeno „Eisbaren“ ekipa Vokietijos pirmenybėse patyrė dar vieną pralaimėjimą. Namuose rungtyniavę „Eisbaren“ krepšininkai rezultatu 72:88 (25:16, 15:32, 14:24, 18:16) nepasipriešino Frankfurto „Skyliners“ komandai ir patyrė jau trečią nesėkmę iš eilės.

Gynėjas iš Lietuvos ant parketo praleido 23 minutes per kurias surinko vos 1 tašką (0/2 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo kamuolį bei dukart perėmė jį iš varžovų.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai rungtyniavo lietuvių kilmės kanadietis Andy Rautinis surinkęs net 32 taškus (8/14 tritaškiai), Jacobas Burtschis įmetė 16, Danilo Barthelis - 12 taškų.

Pralaimėjusių gretose Darius Adamsas pelnė 20 taškų, Derrickas Allenas - 13, Philipas Zwieneris - 12.

L. Samėno atstovaujama ekipa iškovojo pirmą pergalę

Pirmą pergalę čempionate iškovojo Lauryno Samėno atstovaujamas Triero TBB klubas(1/2). Jis namuose, rezultatu 75:69 (19:20, 6:11, 22:21, 28:17) palaužė Veisenfelso „Mitteldeutcher“ ekipos pasipriešinimą (1/2).

L. Samėnas aikštelėje praleido 21 minutę per kurią surinko 2 taškus (0/1 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/3 baudos) ir atkovojo 4 atšokusius kamuolius.

Šeimininkus į pergalę vedė buvęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubo legionierius Trevonas Hughesas, surinkęs 25 taškus, Jermaine'as Andersonas įmetė 13.

Svečių gretose išsiskyrė Adonte Parkeris ir Michaelis Cuffee, atitinkamai pelnę 19 ir 17 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.