Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs B. Veikalas pelnė 18 taškų, gynyboje atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir keturissyk prasižengė. Per daugiau nei 30 žaidimo minučių (30:11) jis pataikė abu tritaškius, 4 dvitaškius iš 6 bei realizavo 5 baudų metimų iš 5.

D. Zavacko indėlis į pergalę – 2 (tritaškiai 0/4, dvitaškiai 1/2) taškai, 9 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas varžovo metimas ir 3 pražangos (31:13).

Į dvyliktą vietą nukrito Lauryno Samėno Tryro TBB (3/4) ekipa, savo aikštelėje 75:85 (20:29, 16:20, 28:14, 11:22) turėjusi pripažinti į vienuoliktą poziciją pakilusios Frankfurto „Fraport Skyliners“ (3/4) komandos pranašumą.

Lietuvos krepšininkas į varžovų krepšį įmetė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 3 pražangas. Per 29 žaidimo minutes (29:01) L. Samėnas pataikė 2 tritaškius iš 6 bei prametė vienintelį dvitaškį.

Septintą nesėkmę iš eilės patyrė pirmenybių autsaideris Brėmerhafeno „Eisbaren“ klubas su Adu Juškevičiumi, svečiuose rezultatu 63:77 (21:16, 11:18, 16:23, 15:20) pralaimėjęs septynioliktojoje pozicijoje esantiems Viurcburgo „s.Oliver Baskets“ (1/6) krepšininkams.

Lietuvis pelnė 3 taškus, po krepšiais sugriebė 4 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei trissyk prasižengė. Per 32 su puse žaidimo minutės (32:29) A.Juškevičius prametė visus 3 tritaškius, vienintelį dvitaškį bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Vokietijos čempionate pirmauja visas šešias pergales iškovoję Miuncheno „Bayern“ krepšininkai.