Mačas startavo rezultatyviai, Brandonas Tabbas sumetė tris greitus tritaškius, o abi komandos patyrė nuostolių – po dvi ankstyvas pražangas užsidirbo Seanas McNeilas ir Deante Johnsonas. „Pieno žvaigždės“ pirmajame kėlinyje nežymiai atitrūko (28:23).

Antrajame ketvirtyje Kėdainių klubas itin apmaudžiai neteko Amito Ebo. Izraelietis aikštelę paliko po susidūrimo su komandos draugu Zane’u Watermanu ir vėliau ant parketo negrįžo.

Po ilgosios pertraukos solidžia grįžęs „Nevėžis-Optibet“ netruko pasiekti dviženklę persvarą (61:49). Dviem tritaškiais ketvirtį uždaręs Jordanas Watsonas gerokai aptirpdė deficitą (70:73), tačiau šis per penkias minutes grįžo prie dviženklio (79:91), o dar kartą atsitiesti šeimininkams jau nepavyko. Šimtąjį svečių tašką pelnė Courtney Ramey.

Šeimininkų neišgelbėjo nei 16 B. Tabbo išmestų tritaškių (pataikė 4), nei sėkmingas Kadeemo Jacko sugrįžimas ant parketo – 24 minutės, 18 taškų (8/13 dvitaškių, 2/3 baudų metimų), 6 atkovoti, perimtas ir prarastas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, blokas, 2 pražangos bei 21 naudingumo balas.

Tuo tarpu nugalėtojų gretose vėl išsiskyrė Z. Watermanas – 36 minutės, 20 taškų (7/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/5 baudų metimų), 7 atkovoti, perimtas ir 4 prarasti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 7 išprovokuotos pražangos, 4 paties nuobaudos ir 24 naudingumo balai.

Pirmąjį komandų tarpusavio susitikimą po pratęsimo Kėdainiuose lapkritį laimėjo svečiai (91:90).

Kėdainių klubui tai buvo pirmasis šio sezono triumfas svečioje arenose, iki šiol pralaimėjus visus devyni tokie mačai. Tuo tarpu „Pieno žvaigždės“ lieka su vienintele pergale namuose, lapkričio 4-ąją čia įveikę Mažeikių „M Basket-Delamode“.

Rungtynių nugalėtojai turnyro lentelėje pavijo devintąją vietą užimančius „Šiaulius“ (5/14), pasvaliečiai lieka paskutiniai – vienuolikti.