Komandai turo pradžia nebuvo sėkminga. Pirmas rungtynes Laimono Eglinsko vadovaujama komanda žaidė su „Marquette“ universiteto komanda. Rungtynių pradžia buvo sėkmingesnė mūsų krepšininkams, kurie įsiveržė į priekį 11:4, tačiau neilgai trukus amerikiečiai pasinaudojo klaidomis ir rezultatą ne tik išlygino, bet ir persvėrė 17:28. Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino ir iki ilgosios pertraukos „Atletas-LSU“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki 6 taškų (46:52). Po ilgosios pertraukos ir toliau dominavo „Marquette“ komandos aukštaūgiai. Amerikiečiai puikiai išnaudojo lietuvių klaidas ir rungtynės baigėsi rezultatu 85:102 (17:28, 29:24, 19:26, 20:24).

„Atletas-LSU“: Š. Beniušis 18., Š. Vingelis 15, G. Kutinaitis 14, J. Nausėdas 10, K. Žemaitis 9, T. Miškinis 7, M. Žaunieriūnas 6, L. Polekauskas 4, T. Tamošiūnas 2 taškai.

„Marquette“: W. Ellensonas 29, G. Fisheris 21 taškas.

Kitą dieną „Atletas-LSU“ žaidė rungtynes su „North Dakota“ universiteto komanda, kurias tik po atkaklios kovos pralaimėjo rezultatu 79:91 (18:25, 27:13, 22:34, 12:19). Rungtynes ir vėl geriau pradėjo Lietuvos krepšininkai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo 45:38.

Tačiau po ilgosios pertraukos mūsų komanda papuolė į duobę, tuo pasinaudoję amerikiečiai pelnė per kėlinį net 34 taškus ir persvėrė rezultatą savo naudai bei šią persvarą išlaikė iki rungtynių pabaigos. Šiose rungtynėse nepadėjo net puikus dviejų Šarūnų duetas, kurie atitinkamai pelnė: Vingelis - 20, o Beniušis - 17 taškų. Jiems taip pat puikiai talkino K. Žemaitis ir G. Kurtinaitis, kurie įmetė po 11 taškų.

Trečias rungtynes iš eilės „Atletas-LSU“ krepšininkai žaidė su „Stony Brook“ universiteto komanda. Ši komanda iki tol jau buvo sužaidusi trejas rungtynes su Vokietijos, Islandijos ir Italijos komandomis ir visas jas laimėjo daugiau nei 20 taškų skirtumu.

Šiose rungtynėse negalėjo padėti Lukas Polekauskas, kuriam rungtynėse su „North Dakota“ universitetu buvo prakirsta galva. Matyt, ši bėda bei anksčiau pralaimėtos rungtynės mobilizavo komandą, kuri jau nuo pat rungtynių pradžios dominavo ir nesuteikė jokių vilčių amerikiečiams. Įspūdingu pataikymu iš tolimų distancijų (18 tritaškių) pasižymėję lietuviai ir aikštės gynyboje įklampinę varžovus, jau po trijų kėlinių pirmavo 34 taškų skirtumu bei nesunkiai šventė pergalę rezultatu 88:68 (27:12, 24:18, 26:13, 11:25).

„Atletas-LSU“: G. Kurtinaitis 29. (9 tritaškiai), Š. Vingelis 14., T. Tamošiūnas 11, M. Žaunieriūnas 9, Š. Beniušis 7, T. Miškinis 6, J. Nausėdas ir K. Žemaitis po 4, A. Gaidys ir M. Beržanskas po 2 taškus.

Antradienį „Atleto-LSU“ krepšininkai turi laisvą dieną, po kurios susitiks su „Drake“ universitetu ir „Kovo beprotybės“ dalyve „Georgtown“ komanda.