„Pieno žvaigždėms“ koją pakišo tragiška antra ketvirto kėlinio pusė. Įpusėjus ketvirčiui pasvaliečiai pirmavo 78:66, tačiau tada per daugiau nei šešias minutes sugebėjo pelnyti vos du taškus.

Žinoma, tuo pasinaudojo šeimininkai – savo ruožtu jie įmetė 24 taškus ir sužaidę įspūdingą atkarpą iškovojo pergalę (90:80).

„Turow“ ekipoje rungtyniaujantis D. Krestininas per 17 minučių pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Kitą savaitę „Pieno žvaigždės“ namie susitiks su Ventspilio „BK Ventspils“ klubu.

„Turow“: Cameronas Tatumas 23, Danielis Dillionas 16, Denisas Krestininas ir Mateušas Kostrzewski po 10.

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Afganovas 21 (11 atk. kam.), Giedrius Staniulis 14, Jokūbas Gintvainis 12 (8 rez. perd., 7 kld.), Steponas Babrauskas 11, Žygimantas Skučas ir Ramone‘as Moore‘as po 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)