Po dviejų kėlinių šeimininkai atsiliko net 24:39, tačiau po pertraukos tik mažino skirtumą, o galiausiai paskutinėse minutėse komandos žengė taškas į tašką.

Arčiau pergalės per pagrindinį rungtynių laiką atsidūrė šeimininkai, kurie likus 5 sek. pirmavo 72:70. Prie baudų metimo linijos stojęs Romanas Sorkinas prametė abukart, bet kamuolį puolime atkovojęs buvęs žalgirietis Joshas Nebo gelbėjo svečius – dvitaškiu išlygino rezultatą.

Pratęsimo metu šeimininkai stabtelėjo ir likus 1 min. „Maccabi“ pirmavo 80:75.

M. Grigonis dvitaškiu mažino skirtumą, o likus 6 sek. pražangą provokavo iš toli atakavęs Kostas Sloukas, galėjęs išlyginti rezultatą. Patyręs gynėjas pataikė tik 2 baudos metimus (81:82).

„Maccabi“ dar turėjo 6 sekundes. M. Grigonis prasižengė prieš Lorenzo Browną, šis sumetė baudas, o PAO šansus išsigelbėti laidojo Antonio Clevelando klaida – 81:86.

M. Grigonis žaidė 34 minutes, pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 5 kamuolius, 4 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Luca Vildoza 15 (4/8 trit.), Marius Grigonis 13, Mathiasas Lessortas 12, Konstantinos Mitoglu 11, Kostas Antetokounmpo 10, Kostas Sloukas 9 (8 rez. p.).

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 21, Joshas Nebo (8 atkov. k.), Tamiras Blattas ir Lorenzo Brownas po 12 (12 rez. p.) taškų.

Rungtynių pabaigos nesulaukė „Panathinaikos“ strategas Erginas Atamanas, kuris trečiame kėlinyje užsidirno antrą techninę pražangą ir turėjo palikti atsarginių suolelį.

Trečiame kėlinyje Marius Grigonis sulaukė priekaištų iš Bonzie Colsono už grubią pražangą, lietuvis net pyktelėjo ant varžovo dėl šio pastabų.

„Virtus“ pranoko Giedraičio ekipą

Po pralaimėjimo „Žalgiriui“ įsibėgėjusi Bolonijos „Virtus“ (3/1) namuose 85:79 (26:15, 18:18, 18:22, 23:23) įveikė Belgrado „Crvena zvezda“ (1/3) krepšininkus.

Rokas Giedraitis pralaimėjusiųjų gretose žaidė virš 22 min., pelnė 6 taškus (0/2 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 2 kamuolius bei padarė klaidą.

Tai trečioji paeiliui Belgrado klubo nesėkmė.

„Virtus“: Tornike Šengelija 19, Marco Belinelli 15, Jordanas Mickey 13, Isaiah Cordinier 11, Iffe Lundberg ir Alessandro Pajola po 10 taškų.

„Crvena zvezda“: Shabazzas Napieras 23, Luka Mitrovičius 14, Adamas Hanga 11 taškų.