Pirmame kėlinyje vaizdas aikštėje buvo visai kitoks. Argentinos krepšininkai atrodė užtikrintai ir sugebėjo susikrauti net 18-os taškų persvarą – 33:15, tačiau ji trupėti pradėjo to pačio kėlinio pabaigoje. Bahamos sužaidė galingus 2-ą ir 3-ą kėlinius, panaikino persvarą ir patys laimėjo 12-os taškų skirtumu.

Aikštės svečius galingai į priekį tempė NBA krepšininkų trijulė. 22 taškus ir 15 atkovotų kamuolių savo sąskaitoje turėjo Fynikso „Suns“ centro puolėjas DeAndre Aytonas, 24 taškus subėrė Ericas Gordonas, dar 23-jais prisidėjo Buddy Hieldas.

Argentiniečių pusėje rezultatyviausiai žaidė Nicolas Brussino su 21-u tašku, 18-ą sumetė į Madrido „Real“ sugrįžtantis įžaidėjas Facundo Campazzo, Luca Vildoza pelnė 15 taškų, po 10 pridėjo Carlosas Delfino bei Francisco Caffaro.

Dabar Argentinos krepšininkai vos per žingsnį nuo nepatekimo į Paryžiaus olimpines žaidynes. Jei jie nori įveikti pirmąjį atrankos etapą, jiems būtina pergalė prieš Kubą. Rungtynės vyks penktadienio naktį.