Buvęs žalgirietis žaidė 18 min. ir pelnė 5 taškus (2/3 dvit., 1/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 1-ą kamuolį bei surinko 4 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose Rokas Jokubaitis žaidė 21 minutę ir pelnė 10 taškų (1/1 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Svečiai iš Katalonijos drąsiai jautėsi Taikos ir Draugystės rūmuose bei pirmo kėlinio pabaigoje po R. Jokubaičio dvitaškio bei Alexo Abrineso tritaškio pirmavo 23:11. OLY pelnė 5 paeiliui taškus ir sumažino deficitą (16:23).

R. Jokubaitis atliko rezultatyvų perdavimą A. Abrinesui, šis tritaškiu sugrąžino svečiams dviženklę persvarą, o po Nicolo Laprovittolos tritaškio pirmavo net 35:20.

Šeimininkai atsakė atkarpa 7:0, taškus pelnė I. Brazdeikis bei Nikola Milutinovas ir šeimininkų nuotaikos taisėsi: po dviejų kėlinių OLY atsiliko per kovinį atstumą (34:40).

Trečiame kėlinyje po Isaiah Canaano taškų OLY išsiveržė į priekį (44:42), svečiams svarbų tritaškį pataikė R. Jokubaitis (44:45). Komandos keitėsi tiksliomis atakomis, o prieš lemiamą kėlinį šeimininkai atsiliko tik 54:56.

Ketvirtą kėlinį pradėjo Aleco Peterso tritaškis, persvėręs rezultatą OLY naudai (57:56), tiksliai iš toli atakavo ir R. Jokubaitis (57:59), rezultatą lygino I. Brazdeikis (59:59).

Th. Walkupo 7 paeiliui taškai leido OLY kėlinio viduryje perimti iniciatyvą ir pirmauti 66:59.

Čia OLY ir sustojo: „Barca“ surakino šeimininkus gynyboje, pati laimėjo lemiamą atkarpą 14:0 ir likus 45 sek. turėjo 7 taškų persvarą (73:66).

Per likusias sekundes Rogerio Grimau auklėtiniai išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę 77:68.

OLY (1/1): Thomas Walkupas 14, Alecas Petersas 11, Nikola Milutinovas 10 (18 naud. b.), Isaiah Caananas 9 taškai.

„Barcelona“ (2/0): Nicola Laprovittola 17, Alexas Abrinesas 16, Rokas Jokubaitis 10 taškų.

Ignas Brazdeikis

Šeimininkams dėl sveikatos problemų negalėjo padėti Nigelis Williams–Gossas, ​​Luke'as Sikma ir Shaquille'as McKissickas.

Barcelona“ prieš dvikovą pranešė, jog traumą patyrusiam gynėjui Michaeliui Caicedo lūžo dešinės pėdos padikaulis.

Kitą dvigubą Eurolygos savaitę OLY svečiuose susitiks su Milano „Olimpia“ ir namie priims Belgrado „Partizan“.

„Barcelona“ svečiuose antradienį sieks atlaikyti „Partizan“ spaudimą, penktadienį namuose priims „Bayern“ krepšininkus.

Antrą pergalę iškovojo „Valencia“

„Valencia“ (2/0) – Stambulo „Fenerbahče“ (1/1) 77:74 (22:9, 17:24, 19:20, 19:21)

„Valencia“: Brandonas Daviesas 18 (7/13 dvit., 4/4 baud.), Chrisas Jonesas 11, Damienas Inglisas 10.

„Fenerbahče“: Tyleris Dorsey 17, Scottie Wilbekinas 14, Nigelis Hayesas-Davisas 11, Yamas Madar 10 taškų.