"Cleveland Cavaliers" - "Seattle SuperSonics" 99:94 (26:27, 24:25, 21:19, 28:23).

Netekę dviejų komandos lyderių – lietuvio Žydrūno Ilgausko bei superžvaigždės LeBrono Jameso (Lebrono Džeimso), "Cavs" krepšininkai stengėsi įrodyti, kad gali laimėti ir be jų. Ir jiems pasisekė.

Nuo susitikimo pradžios nė viena komanda nenorėjo paleisti savo oponentų į priekį, tad žaidimas vyko itin atkakliai. Sužaidus 12 pirmojo kėlinio minučių svečiai iš Sietlo savo pusėje turėjo minimalią persvarą. Antrasis kėlinys vyko vėlgi labai panašiai kaip pirmasis. Jam pasibaigus namuose žaidusių Klyvlendo krepšininkų deficitas siekė tik 2 taškus (50:52).

Po didžiosios pertraukos sugrįžę "Cavaliers" krepšininkai žaidė dar sėkmingiau. Trečiojo ketvirčio metu jie išlygino rezultatą (71:71), o paskutinio, lemiamamo kėlinio metu jį ir persvėrė, taip iškovodami dar vieną pergalę.

Rezultatyviausias laimėjusių gretose buvo Carlosas Boozeris (Karlosas Būzeris), kuris per 41 minutę praleistą aikštėje pelnė 32 taškus bei atkovojo 20 kamuolių. Jam neblogai talkino Tonny Battie (Tonis Bati), įmetęs 17 taškų ir po "lenta" sugriebęs 10 kamuolių. Dajuanas Wagneris (Dachuanas Vagneris) ir Kedrickas Brownas (Kedrikas Braunas) į savo sąskaitas įsirašė atitinkamai 14 ir 13 taškų.

Nesėkmę patyrusioje komandoje išsiskyrė 27 taškus pelnęs Rashardas Lewisas (Rašardas Liujisas, 6 atk. kam.) ir 20 pridėjęs Ray Allenas (Rėjus Alenas, 3 rez. perd.).

"Sacramento Kings" - "Portland Trail Blazers" 104:109 (24:25, 19:27, 25:23, 29:22, 7:12) po pratęsimo.

"Kings": P. Stojakovič - 34 tšk., 7 atk. kam., B. Jackson - 29 tšk., 10 atk. kam., B. Miller - 14 tšk., 8 atk. kam., D. Songaila - 4 min., 0 tšk., 1 praž.

"Blazers": D. Anderson - 29 tšk., 6 atk. kam., R. Wallace - 26 tšk., 15 atk. kam., Z. Randolph - 16 tšk., 11 atk. kam.

Kiti rezultatai:

"Miami Heat" - "Boston Celtics" 84:86 (19:14, 21:25, 23:21, 21:26).

"Heat": U. Haslem - 18 tšk., 17 (7 puolime) atk. kam., E. Jones - 17 tšk., C. Butler - 12 tšk., 7 atk. kam., L. Odom - 12 tšk., 14 atk. kam., 9 rez. perd., 6 klaidos.

"Celts": P. Pierce - 29 tšk., 8 atk. kam., M. Blount - 16 tšk., 7 atk. kam., W. McCarty - 14 tšk.

"Utah Jazz" - "Denver Nuggets" 75:96 (12:24, 24:26, 21:20, 18:26).

"Jazz": M. Williams - 20 tšk., R. Lopez - 13 tšk., J. Collins - 12 tšk.

"Nuggets": V. Lenard - 17 tšk., E. Boykins - 15 tšk., C. Anthony - 14 tšk.

"Indiana Pacers" - "Detroit Pistons" 81:69 (20:9, 24:31, 22:17, 15:12).

"Pacers": J. O'Neal - 28 tšk., 15 atk. kam., 4 blokai, R. Miller - 22 tšk., R. Artest - 10 tšk.

"Pistons": C. Williamson - 17 tšk., R. Hamilton - 15 tšk., C. Billups - 11 tšk.

"Dallas Mavericks" - "New Jersey Nets" 106:93 (27:24, 27:17, 28:30, 24:22).

"Mavs": A. Walker - 22 tšk., 13 (8 puolime) atk. kam., D. Nowitzki - 19 tšk., 10 atk. kam., 6 rez. perd., M. Finley - 18 tšk., 6 atk. kam., S. Nash - 18 tšk.

"Nets": K. Martin - 29 tšk., 9 atk. kam., R. Jefferson - 21 tšk., 7 atk. kam., J. Kidd - 10 tšk., 12 rez. perd., B. Scalabrine - 10 tšk.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.