Praėjusiame ture „Dzūkijai“ 91 tašką leidusi įmesti Kazio Maksvyčio kariauna kaip reikiant pagerino gynybą bei sustabdė Prienų krepšininkus.

Svečiai progų pirmauti gavo tik mačo pradžioje, o vėliau į priekį pabėgęs bei puikų trečią ketvirtį sužaidę klaipėdiečiai susikūrė tvirtus pamatus pergalei.

Rungtynių pradžioje Martyno Gecevičiaus tolimi metimai ir komandos draugų pagalba leido „Skycop“ atitrūkti 12:4. Nors „Neptūnas“ vis bandė panaikinti deficitą, rezultatą persverti pavyko tik po atkarpos 9:0 antrajame kėlinyje – 23:21.

Į svečių tritaškius atsakydavo Tomas Delininkaitis, varžovų pražangas klaipėdiečiai taip pat išnaudojo bei tik Osvaldo Olisevičiaus tolimas šūvis sušvelnino rezultatą prieš ilgąją pertrauką – 37:43.

Po pertraukėlės „Neptūnas“ suvaržė varžovų puolimą, kas leido atitolti jau triuškinančiu skirtumu (68:43), o paskutinės 10 minučių, nepaisant dar keturių „Skycop“ tolimų metimų, situacijos nebepakeitė.

Klaipėdos ekipai 16 taškų pelnė T. Delininkaitis (4/5 trit.), 10 – Jerai’us Grantas, po 8 – Kyle’as Weaveris, Simas Galdikas ir O. Olisevičius (8 atk. kam.), po 7 – Gytis Masiulis, Lorenzo Williamsas (1/7 trit.) bei Laimonas Kisielius.

Prienų klubą į priekį vedė 21 tašką surinkęs Mindaugas Lukauskis (3/9 trit.), 11 pelnė Michaelas Bruesewitzas, 9 – M. Gecevičius (3/8 trit.), po 7 – Gintaras Leonavičius ir Ovidijus Varanauskas.