Ž. Ilgauskas per 11 minučių pelnė 2 taškus (1/5 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo ir sykius prasižengė.

LeBronas Jamesas antroje mačo pusėje įmetė 24 taškus iš savo 35 pelnytų (per 44 minutes) ir inicijavo „Heat“ klubo, kuris reguliariame sezone Rytų konferencijoje užėmė antrą vietą, spurtą 14:0. Dwyane'as Wade'as surinko 28, o Chrisas Boshas - 17 taškų.

Bostono ekipos, kuri Rytuose užėmė trečią poziciją, lyderiu buvo Rajonas Rondo, kuris pelnė 20 taškų ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, Kevinas Garnettas įmetė 16, Paulas Pierce'as 13, o Ray'us Allenas - 7 taškus. Jis patyrė krūtinės traumą, kai jam alkūne pataikė L. Jamesas.

„Keltai“ likus 7:10 min. iki ketvirto kėlinio pabaigos po spurto 13:6 buvo išlyginę rezultatą 80:80, bet „Heat“ ekipa, daugiausia L. Jameso pastangomis į tai atsakė savo sėkminga atkarpa 12:0 ir galutinai pabėgo nuo varžovų 92:80.

Serija nuo šeštadienio (gegužės 7 d.) keliasi į Bostoną. „Celtics“ privalo įveikti Majamio klubą 4 kartus iš eilės likusių penkerių rungtynių eigoje.

Vakarų konferencijos pusfinalio antrose rungtynėse ketvirtą vietą reguliariame sezone užėmęs Oklahoma „Thunder“ klubas namuose priėmė Memfio „Grizzlies“ komandą, kuri reguliarųjį sezoną baigė aštunta, ir įveikė priešininkus rezultatu 111:102 (28:17, 26:27, 22:24, 35:34). „Thunder“ krepšininkai išlygino serijos iki keturių pergalių santykį 1-1.

Oklahomos komandai Kevinas Durantas pelnė 26 taškus, Russellas Westbrookas - 24, o nuo atsarginių suolo pakilęs Jamesas Hardenas - 21. Aikštės šeimininkai ketvirtame kėlinyje surengė lemiamą šturmą 18:6, kuris ir lėmė jų pergalę.

„Grizzlies“ klubui Mike'as Conley pelnė 24 taškus. Po jo metimo likus minutei iki finalo sirenos Memfio krepšininkams buvo pavykę sumažinti 21 taško deficitą iki 6, bet pakreipti įvykių eigos sau naudinga linkme, jiems neužteko laiko ir jėgų.

Per šių rungtynių pertrauką žiūrovas Romanas Owenas pataikė į krepšį iš vidurio aikštės ir uždirbo 20 tūkst. dolerių prizą.

Miami „Heat“ (R2) - Boston „Celtics“ (R3) - 102:91 (27:26, 20:16, 25:25, 30:24), serija 2-0.

„Heat“: LeBron Jamesas 35 (7 atk. kam., 12/21 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5/8 baudos), Dwyane'as Wade'as 28 (8 atk. kam., 7/17 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 11/13 baudos), Chrisas Boshas 17 (11 atk. kam., 5/10 dvitaškiai, 7/11 baudos), Mike'as Bibby 8, Joelis Anthony 6, Mike'as Milleris ir Mario Chalmersas po 3, Žydrūnas Ilgauskas 2 (3 atk. kam., 1/5 dvitaškiai), James Jones 0 taškų (19 min.).

„Celtics“: Rajonas Rondo 20 (6 atk. kam., 12 rez. perdav., 7/15 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 6/8 baudos), Kevinas Garnettas 16 (6 atk. kam., 8/20 dvitaškiai), Paulas Pierce'as 13 (4/7 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/2 baudos), Jeffas Greenas 11, Delonte Westas 10 (2/2 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), Jermaine'as O'Nealas 8 (9 atk. kam.), Ray'us Allenas 7 (1/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), Glen Davisas 6, Nenadas Krstičius (11 min.) ir Vonas Waferis (2 min.) po 0 taškų.

Oklahoma „Thunder“ (V4) - Memfio „Grizzlies“ (V8) - 111:102 (28:17, 26:27, 22:24, 35:34), serija 1-1.

„Thunder“: Kevinas Durantas 26 (5 atk. kam., 6/16 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 8/10 baudos), Russellas Westbrookas 24 (6 rez. perdav., 8/18 dvitaškiai, 1/2 dvitaškiai, 5/6 baudos), Jamesas Hardenas 21 (5 rez. perdav., 5/6 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 11/11 baudos), Ericas Maynoras 15 (3/3 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), Serge'as Ibaka 8 (4/7 dvitaškiai), Nickas Collisonas 7 (7 atk. kam.), Daequanas Cookas 5, Thabo Sefolosha 3, Kendrickas Perkinsas 2, Nazras Mohammedas 0 taškų (8 min.).

„Grizzlies“: Mike'as Conley 24 (8 rez. perdav., 7/10 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 1/1 baudos), Zachas Randolphas 15 (9 atk. kam., 2/13 dvitaškiai, 11/12 baudos), O. J. Mayo 16 (5/9 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 3/3 baudos), Marcas Gasolis 13 (10 atk. kam., 3/9 dvitaškiai, 7/8 baudos), Samas Youngas 12, Tony Allenas ir Darrellas Arthuras po 9, Shane'as Battieras 4,