Graiko vedama ekipa savo tvirtovėje 113:122 (32:25, 30:31, 26:28, 25:38) nusileido Indianos „Pacers“ (18-14).

Tai buvo jau ketvirtasis šių ekipų susitikimas sezone ir trijuose iš jų triumfavo „Pacers“. Šį kartą jiems nesutrukdė ir tai, kad pataikyti vos 5 iš 35 tritaškių.

Nugalėtojams atsarginiai žaidėjai pelnė net 70 taškų, kai šeimininkams šie surinko vos 16.

Trečiame kėlinyje svečiai atsiliko 15 taškų skirtumu, bet surengė spurtą 19:5 ir netrukus išsiveržė į priekį 90:89. „Pacers“ smogė dar viena atkarpa – 8:0 – ir likus keturioms minutėms nutolo 109:101.

Šeimininkai dar bandė kabintis, bet jų viltis sudaužė Tyrese’o Haliburtono tritaškis – 116:109.

Gynėjas mačą baigė su 26 taškais (10/15 dvit., 1/7 trit., 3/3 baud.), 11 rezultatyvių perdavimų ir 9 atkovotais kamuoliais.

„Bucks“ komandai G. Antetokounmpo surinko trigubą dublį – 30 taškų (11/17 dvit., 0/3 trit., 8/11 baud.), 18 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. Sunkiai vakaras susiklostė Damianui Lillardui, kuris sukrapšė 13 taškų, pataikydamas vos 1 iš 9 tritaškių.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (18 atk. kam., 11 rez. perd.), Khrisas Middletonas ir Brookas Lopezas po 21, Damianas Lillardas 13 (3/16 met.), Malikas Beasley 12.

„Pacers“: Tyrese’as Haliburtonas 26 (11 rez. perd.), Bennedictas Mathurinas 25 (13 atk. kam.), Isaiah Jacksonas 18, T.J. McConnelas 16, Mylesas Turneris 13, Obbi Toppinas 11.