20-metis krepšininkas prieš pat ilgąją pertrauką aidint antrojo ketvirčio pabaigą skelbiančiai sirenai iš savo aikštės pusės paleido kamuolį „Žalgirio“ krepšio link.

Neįtikėtina, tačiau viena ranka atliktas metimas pasiekė tikslą – kamuolys skrodė tinklelį ir leido „Juventus“ ekipai skirtumą sumažinti iki minimumo – 33:34.

Visgi, po pertraukos uteniškiai paleido toli į priekį varžovus, o kėlinį pralaimėjo net 7:22. Ketvirtame kėlinyje intriga nebegrįžo ir mačą šeimininkai laimėjo 82:56.

Pats fantastiško metimo autorius Jonas Zakas žaidė 15 minučių bei pelnė 5 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)