Jeigu ALBA nepadėjo tie patys penki krepšininkai kaip ir antradienio akistatoje su „Žalgiriu“ – Sterlingas Brownas, Žiga Samaras, Mattas Thomasas, Luisas Olinde ir Marcusas Erikssonas, tai Turkijos ekipa vertėsi be Willo Clyburno, Rodrigue Beaubois, Tiboro Pleisso, Elijah Bryanto, Dereko Williso, Ante Žižičiaus ir Erkano Yilmazo.

Atsakomybės tokioje situacijoje ėmėsi Shane‘as Larkinas, sužaidęs geriausias sezono rungtynes: 32 taškai, 41 naudingumo balas.

Tačiau savą vedlį turėjo ir ALBA: Johannesas Thiemannas fiksavo karjeros rekordus pelnęs 31 tašką ir užsitarnavęs 40 naudingumo balų.

Šeimininkai trečiame kėlinyje dar pirmavo 8 taškų skirtumu, o Erdemo Cano auklėtiniai lengviau atsikvėpti galėjo tik paskutinėmis rungtynių minutėmis. „Anadolu Efes“ laimėjo rezultatu 97:89 (22:15, 15:25, 27:25, 33:24).

Mačui Berlyne teisėjavo ir lietuvis Jurgis Laurinavičius.

ALBA: Johannesas Thiemannas 31 (10/12 dvit.), Gabriele Procida 16, Matteo Spagniolo (5 rez. perd.) ir Timas Schneideris (7 atk. kam.) – po 12;

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 32 (4/5 dvit., 5/9 trit., 9/9 baud.), Mike‘as Daumas 17 (5/7 trit.), Dariusas Thompsonas (8 rez. perd.) ir Tyrique Jonesas – po 13.

Tuo metu Atėnuose sausakimšoje OAKA arenoje darbavosi pastarojo tautietis Saulius Račys.

Vietos „Panathinaikos“ (6/7) pusę rungtynių įnirtingai priešinosi Eurolygos lyderiui Madrido „Real“ (12/1), vis dėlto neberado atsakymų trečiame kėlinyje, kuomet čempionai spurtavo 12:0 ir įgiję 18 taškų pranašumą anksčiau laiko nužudė intrigą.

Kas antrą tritaškį (13/26) pataikę Chuso Mateo auklėtiniai šventė pergalę 90:78 (24:23, 22:22, 26:10, 18:23).

Šeimininkų gretose lietuvis Marius Grigonis per 25 min. tenkinosi 3 taškais (1/4 tritaškių), 4 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu bei 1 rezultatyviu perdavimu.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 24, Mathiasas Lessortas 18, Konstantinos Mitoglou 15 (9 atk. kam.), Kostas Sloukas 6 (4 kl.);

„Real“: Mario Hezonja 19 , Gabrielius Deckas 16, Džananas Musa 14, Sergio Llullas 11 (3/4 trit.).

Paskutinėje ketvirtadienio dvikovoje Belgrade rankas spaudė Željko Obradovičius ir Ettore Messina: tarpusavyje susitiko dviejų Eurolygos vilkų treniruojami „Partizan“ (7/6) ir Milano „Olimpia“ (4/9).

Svečiai iš Italijos pirmavo didžiąją rungtynių dalį, bet atėjus paskutiniam ketvirčiui daugiau nei 6 minutes nesugebėjo išstenėti nė taško.

Tuo pasinaudoję serbai visiškai perėmė iniciatyvą ir nugalėjo 82:69 (20:25, 19:19, 22:18, 21:7).

Trečią pergalę iš eilės pasiekęs „Partizan“, rungtynių metu netekęs koją susižeidusio Aleksos Avramovičiaus, po savaitės apsilankys Kaune.

„Partizan“: Kevinas Punteris 19 (3/4 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.), Bruno Caboclo 16 (3/3 trit.), Zachas LeDay 15, Jamesas Nunnally 10;

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 19, Maodo Lo 12 (5 rez. perd.), Nicolo Melli 9 (6 atk. kam.), Stefano Tonutas 8.